₺7.000,00
₺1.400,00
₺11.760,00
₺2.800,00
₺2.800,00
₺4.760,00
₺1.400,00
₺1.680,00

14 Ayar Bileklik

Her kadının vazgeçilmezleri arasında yer alan altın bileklikler için sevmeyeni yok diyebiliriz. Her tarza hitap edebilecek bir seçeneği bulmanın mümkün olduğu kategori içerisinde hem inceliğine rağmen dikkat çekiciliğinden taviz vermeyen tasarımlar hem de göz dolduran çarpıcı formlar görmek mümkün olmakta, bir arada inceleyip seçimini yapabileceğiniz en iyi 14 ayar bileklik çeşitleriyse elbette Ema Jewellery farkıyla size sunulmaktadır.

14 Ayar Altın Bileklik Kadın Seçimlerinin Yarattığı Fark


İçeri girdiğiniz anda ortamda bulunan herkesin beğenisini kazanmak, aynı zamanda kendi üst düzey kalitedeki zevkinizi yansıtmak için 14 ayar bileklik seçiminden daha iyi bir seçenek yok diyebiliriz. Bilekliklerin her biri özenle tasarlanmış ve modern çizgileriyle beğeninizi kazanmış olarak, ancak antik dönemlerden bu yana zenginliğin bir ifadesi olan altının en kaliteli ve en parlak halini tercih etmek, hem de bu seçimlerinizle yaratıcı, yenilikçi ve incelikli tasarım çizgilerini buluşturmuş olmak, eminiz kendinizi son derece özel hissetmenizde en iyi desteğiniz olacaktır. İçinizdeki özel ve eşsiz yanı dışarı yansıtan tasarımlarımızda geniş bir çeşitlilik sağlanmış bulunmakta, bu sayede dileyen herkesin kendini yansıtma şansı mümkün olmaktadır. Sportif giyim tarzını altın ışıltısıyla birleştirerek her koşula uygun bir giyimle, son derece konforlu ve özgüvenli hissetmenizi sağlayacak olan modellerin yanı sıra daha özel günlerde kullanmayı tercih edeceğiniz daha ağır modelleri de aynı altın işleme kalitesi ve aynı işçilik özeniyle bir arada görebilirsiniz. Ortamın fark yaratan ismi olmanız kadar sevdiğiniz kişiyi de mutlu etmek için tercih edebileceğiniz 14 ayar bileklik seçimlerinizde hediyenizle bir ömür üzerinde sizden bir anı taşıyacak kişinin her daim kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Unutulmaması gereken günleri hafızalardan silinmesi imkansız kılacak olan bu özel tasarımlar her kadının gözdesi olmak için ideal çeşitlilik ve özenle üretilmekte, haliyle sizlere de yalnızca hediye sahibinin tarzını düşünerek geniş kataloğumuz içerisinden keyifle karar vermek kalmaktadır.

En İyi Altın Bileklik Kadın


Bilekliği en eşsiz formlarından biri olan altını hak ettiği yere getiren tasarımlarımızda harf işlemelerinden gold renkle uyumlu boncuk ilavelerine kadar sayısız süsleme detayı görülebilmektedir. Her biri sezonun öne çıkan trendleri arasında yer almakla kalmayıp modası hiçbir zaman geçmeyecek tasarımlardan olmaya aday olan kadın 17 ayar altın bileklik çeşitlerimizde kullanım alanı genişliği de hedeflenerek üretim sağlanmaktadır. Sezonun çok konuşulan favorileri arasında yer alan nazar boncuk eklemeli bilekliklerin hemen her güne ve her ortama uyumlu bir yapıda olması parlaklığını dışında taşırken uğurunu korumak isteyenlerin de en beğendiği tasarımlardan biri olarak öne çıkmaktadır. Bahsedilen bu parlak ve mini taşlı nazar boncuklarının bilekliğin tam ortasında ve tek olarak yer aldığı tasarımlara ek olarak çoklu taş ilaveli modelleri de inceleyebilir, birden çok nazar boncuğunun kullanıldığı altın bileklik modellerinden seçim yaparak parlaklık düzeyi kadar renkliliği de katlayabilirsiniz.

İdeal Hediyeler Olarak Kadın Altın Bileklik Tasarımları


Üzerinde harf işlemelerinin veya kişiye özgü motiflerin yer aldığı bileklikleri taşımak eminiz size de kendinizi özel ve özgün hissettirecektir. Her ne kadar klasikler arasına girmeyi başarmış bir aksesuar fikri olsa da yeni tasarımcılık fikirleri ve hız kesmeyen moda değişimleriyle birlikte bir hayli farklılaşmış olan altın bileklik modellerinde kendinize uygun bir seçenek bulmanız kadar sevdiklerinize hediye olarak vermek isteyebileceğiniz modelleri bulmanız da bir hayli kolay olacak. Günümüzde farklı motifler kadar farklı renklerdeki taşların da yaygınlaşmasıyla bir hayli geniş çeşitlilik kazanmış olan altın bileklik seçenekleriyle gün boyu tarzınızı ifade etmeniz mümkün olabilmekte, ayrıca zevkini bildiğinizi veya araştırdığınızı yansıtmak istediğiniz sevdiklerinizi de şımartma imkanınız bulunmaktadır. Bilekliklerin ince yapısı her kullanıcıya hitap edebilmesini sağlamakta, sportif veya gündelik bir giyim kombini için de rahatlıkla kullanılabilir olmalarını mümkün kılmaktadır. Bileklikleri tercih etmenin bir diğer rahatlık avantajı kullanım alanı genişliği kadar kullanıcı kitlesinin de geniş olması olarak karşımıza çıkmakta, her yaştan altın severin bu şıklığı taşıması hoş bir görünüm sağlamaktadır. Şıklığını yansıtmak isteyen başarılı iş kadınlarından gençliğin renkliliğini bileklerine yansıtmak isteyen genç kızlara kadar herkesin keyifle ve severek kullanacağı bu tasarımlar, nesilden nesle aktarılacak bir yadigar olarak ön plana çıkmaktadır. Altın renginin ve kalitesinin her daim bileklerinizin zarafetini ön plana çıkarmasını, aynı anda da tarzınızı ve zevklerinizi ortaya koymanızı sağlayacak olan tasarımlarımızı web sitemizde detaylı şekilde görebilir, güvenilir alışverişin adresi olan sitemizde, kalitesine ve işçiliğine kıyasla en uygun fiyatların sunulduğunu görebilirsiniz.