Altın Harf Kolye

Kadınların giyim tarzlarının ayrılmaz parçalarından birisi halini almış takılar arasında ilk sıralarda kolyeler yer alır. Aksesuarlarında estetik güzelliğin yanı sıra manevi anlam da arayanların beğenerek takabileceği seçeneklerden birisi, altın harf kolye modelleridir. Sürekli olarak yanınızda taşıyabileceğiniz harf, kendi baş harfiniz veya değer verdiğiniz bir kişinin baş harfi olabilir.

Ema Jewellery olarak sizler için tasarladığımız altın harf kolye seçenekleri zarif ve sade bir şıklığı yansıtır. Tasarımların özel yapısı sayesinde gündelik kullanıma uygun olan ve sürekli boynunuzda tutabileceğiniz aksesuarlar elde edilir. Kişisel imzanız haline gelecek, kombinlerinizin sürekli bir parçası olacak takı arıyorsanız harf kolye çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Alfabenin tüm harfleri için tasarlanmış kolye seçeneklerine sayfamızdaki kategoriden ulaşabilirsiniz.

Altın Harf Kolye Modelleri

14 ayar altınla hazırlanan harf kolye modelleri, tasarımını güzelleştiren birçok detaya sahiptir. Harflerin kenarına eklenmiş nazar boncuğu detayları bulunur. Harfin taşıdığı anlamın yanı sıra nazar boncuğu detayının da bulunması, kolyelerin daha derin bir değer taşımasını sağlar. Nazar boncuklarının altın harf kolye üzerindeki konumları farklılık gösterir. Ö, Ş, İ  gibi harflerde yer alan noktalar yerine nazar boncukları eklenerek tasarımlara sevimli bir görünüş kazandırılmıştır. Kategorimizdeki altın harf kolye modellerini istediğiniz sırayla incelerken nazar boncuklarının konumlarına göz atabilirsiniz. Takının zarafetini ön plana çıkaran nazar boncuğu detayına sahip kolyelere, online alışveriş konforuyla ulaşabilirsiniz.

Parlak yapısı sayesinde dikkatleri üzerine toplayan altın harf kolye şıklığını taşıyabilirsiniz. Markamızın kolyelerinin üretim sürecinde kullanılan altınlar, yüksek kalite ve dayanıklılığa sahiptir. Bu özellikleri sayesinde uzun ömürlü altın harf kolye modelleri sizlerle buluşturulur. Harf ve nazar boncuğu detayları sayesinde anlamlı takılar halini alan bu kolyeleri, istediğiniz kadar uzun süre takabilirsiniz. Altın aksesuarlar için önerilen temizlik ve muhafaza etme kurallarına uyduğunuz sürece ilk günkü parlaklığını koruyabilirsiniz.

Nazar boncuklarını içeren bu kolyeleri ister manevi değerleri ister şık görünüşleri nedeniyle tercih edebilirsiniz. Altın harf kolye üzerine eklenen nazar boncuğu detayının kötülüklerden koruduğuna inanılır. Kolyede baş harfi geçen kişiyi veya takıyı taşıyan kişiyi koruduğu düşünülen bir tılsımdır. Tasarımın bu manevi değerine inansanız da inanmasanız da Ema Jewellery’nin şık aksesuarlarını takmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Altın Harf Kolye Özellikleri

Ema Jewellery olarak hazırladığımız altın harf kolye ürünlerinin konforlu bir takma süreci sağlayan birçok özelliği bulunur. Harf kolye özellikleri arasında ilk sıralarda zinciri yer alır. Zinciri, boynunuzda herhangi bir rahatsızlık, sıkma veya tahriş yaratmayacak şekilde tasarlanmıştır. Kategorimizdeki kolye zincirleri genellikle 55 cm’lik uzunluğa sahiptir. Bu uzunluk, kolyelerin estetik olarak sergilenmesi ve takma sürecinde rahatlık sağlaması için yeterli ölçüdedir. Zincirin uzunluğu ister herkesin görebileceği şekilde takma ister kıyafetlerinizin altına alarak size özel olmasını sağlama imkanını sunar.

Harf kolye özellikleri arasında kolayca açılıp kapanabilen kopçası da bulunur. Takıların pratik şekilde takılıp çıkarılması ve rahatlık açısından oldukça önemli bir detaydır. Altın harf kolye çeşitleri, bu rahatlığı sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Kopçaları yumuşak şekilde açılıp kapandığından kendi başınıza kolayca takabilirsiniz. Güne başlarken kombininizi tamamlayacak parçanın altın harf kolye olduğuna karar verirseniz hiç vakit kaybetmeden takabilirsiniz. Ema Jewellery kalitesiyle ulaşabileceğiniz bu özellikleri ve çok daha fazlasını, baş harflerin sergilendiği kolye modellerinde bulabilirsiniz.

Altın Harf Kolye Fiyatları

Kampanyalarla sunulan altın harf kolye fiyatları, sayfamızdan beğendiğiniz tüm ürünlere bütçeniz dahilinde ulaşma imkanı sağlar. Ema Jeweller üzerinden yaptığınız alışverişlerle hem kendinize hem de sevdiklerinize kolyeler alabilirsiniz. Harf kolye fiyatları, ürünler arasında küçük farklılıklar gösterir. Fiyat aralıklarındaki değişiklikler, farklı harflerin tasarlanması için kullanılan değerli materyal miktarından kaynaklanır. Almak istediğiniz harfin bulunduğu kolyenin ürün sayfasını ziyaret ederek gramı hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Gramlarına da göz atarak fiyat aralıklarını inceleyebilir, Ema Jewellery indirimlerini kategorimizde bulabilirsiniz.

İsminizin baş harfinin yer aldığı altın harf kolye, estetik ve zarif bir takı seçeneğidir. Bu takıyı arkadaşınıza, annenize, kız kardeşinize hediye olarak da verebilirsiniz. Hediye vereceğiniz kişinin isminin baş harfine uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz. Kişisel ve samimi bir hediye olan altın harf kolye ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Kendi isminizin baş harfi yerine değer verdiğiniz birininkini de taşıyabilirsiniz. Eşinizin, sevgilinizin, annenizin, babanızın baş harfinin bulunduğu altın harf kolye seçeneklerini satın alabilirsiniz. Sevdiğiniz birinin isminin baş harfini sürekli olarak taşımanın mutluluğuna Ema Jewellery’nin kalitesi ve fiyatları ile ulaşabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR