₺5.980,00
₺6.500,00
₺5.850,00
₺5.850,00
₺6.175,00
₺5.395,00
₺6.110,00
₺6.175,00
₺4.680,00
₺4.680,00
₺6.175,00
₺6.240,00
₺6.825,00
₺6.240,00
₺6.240,00
₺6.760,00
₺5.785,00
₺6.370,00
₺5.980,00
₺5.980,00
₺5.200,00
₺6.045,00
₺5.785,00

Altın Harf Kolye

Kişilerin isme yaptığı çağrışımlar nedeniyle hediye etmekten, kadınlarınsa sevdiklerine dair izleri her daim üzerinde taşımak için sık başvurmaktan oldukça keyif aldığı ürünlerimizden olan harfli kolye modelleri, senelerin değiştirmediği trendler arasında. Altın dünyasının en sevilenlerinden harf şekilli kolye uçlarına yılların geliştirdiği tasarımcılık anlayışıyla nelerin eklendiğini Ema Jewellery ile keşfetmeye, ve O'na üzerinde taşımaktan bir an olsun sıkılmayacağı o özel tasarımı vererek tarifsiz bir mutluluk yaratmaya hazır olun.

Neden Hediye Seçimi için Harfli Kolye


Kolye, özellikle de altın kolye her daim boyunları süslemesi, en rahat gündelik yaşam alanından en özel ve önemli günlere kadar bizimle ve göz önünde olduğu için seçimi konusunda son derece hassas davranmayı gerektiren bir aksesuardır. Hediye ise sevdiğiniz kişiyi mutlu ederken aynı zamanda onu ne kadar çok sevdiğinizi gösterebilmek için son derece önemli bir fırsat olmakta, aldığınız hediyenin kişiye özel bir seçim olmasıyla ona verdiğiniz önemi ve değeri ifade etmek mümkün olabilmektedir. Tam da böylesi özgün ve kişiselleştirilmiş bir hediye deneyimi için sunulan harfli kolye modelleri ise kişinin hem kendi adına hem de sizin adınıza dair ilk harf gibi hatırlatıcı detayları üzerinde taşımasına olanak tanımasıyla değişmez favorilerden olmakta, ayrıca altının tarifsiz ve eşsiz parlaklığının kullanıldığı bu tasarımlarla harfler çok daha özel bir görünüm kazanmaktadır.

Fark Yaratan Harfli Kolye Detayları


Tasarım dünyasının hız kesmeyen yeniliklere açık olmasının yanı sıra, altının gelenekselliği yansıtan özgün görüntüsüne de sadık kalan bir yapıda olması, harfli kolye modellerinde oldukça değişik detayların kullanılmasını sağlamakta. Nazar boncuğu gibi küçük bir süsleme ile bile renkli görüntüsüne hayran bırakabilen bu gibi kolyelerin yanı sıra, yüzeyinde renk oyunlarına izin veren özel bir kesim şekline sahip harfler de görülmeye değer nitelikte. Harflerin taşıdığı anlamlardan ilham alırken, aynı zamanda altın tek harf kolye fiyatları konusunda da en uygun seçenekleri oluşturmaya çalışan Ema Jewellery, bu ilham ve çabayla ortaya Arapça harflerin efsunlu ve güven veren mistik görünümlerinden de harika tasarımlar çıkarmakta, ağır bir anlamla değer kazanan bu harfleri ve sembolleri boynunda taşımak da pek çok kadın için vazgeçilmez olmaktadır.

En Uygun Altın Harf Kolye Fiyatları


Harflerin anlamlı ve sizin için pek çok şey anlatan değerli yapısı, haliyle hediye seçimi yapacaklar için altın harf kolye fiyatları konusunda merak yaratmakta, ancak Ema Jewellery her kategorisinde olduğu gibi bu alanda da altın severlerin hiçbir yenilikçi ve kaliteli çalışmadan mahrum kalmaması için en uygun fiyatlarla müşterilerini karşılamaktadır. Boynunuzda taşımaktan her daim mutluluk duyacağınız ve diğer altın ürünlerle birlikte kullandığınızda şüphesiz ışıltınıza ışıltı katacak olduğunuz bu anlamlı parçaları en sade ve şık versiyonlarından en parlak ve dikkat çekici versiyonlarına kadar tüm alternatifleriyle web sitemizde inceleyebilir, sevdiğiniz kişileri mutlu etmek için hediye seçimleri yaparken tercih edebileceğiniz bu parçaları kendinizi mutlu etmek ve şımartmak için de dilediğiniz zaman değerlendirebilirsiniz. Çocuklarınızın isimlerinden hayattaki en büyük aşkınızın ismine kadar her önemli ismi size hatırlatabilecek olan harflerin yanı sıra tek başına son derece büyük anlamlar da taşıyan sembolik harf kolyeleri de incelemeden seçimlerinizi yapmamanızı öneririz.