₺15.355,00
Ücretsiz Kargo
25
₺7.470,00
Ücretsiz Kargo
25

Altın Yüzük Modelleri ve Fiyatları 2024

Altın yüzük, asırlardır kullanılan en önemli takılardan biridir. Birçok amacı ya da durumu temsil edebilir. Çoğu zaman sembolik, duygusal bir anlam ifade ettiğine rastlanır. Örneğin, dünya evine giren çiftlerin en önemli adımlarından biri olabilir. Ancak sadece şık görünmek ve aksesuar bütünlüğünü sağlamak adına da tercih edilebilir. Bazı durumlardaysa şık ve zarif bir hediyedir. 

Geçmişten günümüze kadarki süreçte kadınların aksesuar konusunda en çok önem verdiği detaylardan biri altın yüzüklerdir. Özel hissettirirler ve sahip oldukları tasarımlarıyla birlikte benliklerini yansıtmalarını sağlarlar. Bu nedenle karakteristik yapısı olan takılar olarak da tanımlanabilirler. 14, 18 ve 22 ayar gibi birçok karat değeri vardır. Ancak en çok tercih edilenleri 14 ayar altın yüzük modelleridir.

Altın Yüzük Fiyatları

Altın yüzük fiyatları, çok sayıda detayın bir araya gelmesiyle birlikte belirlenirler. Öncelikle global piyasanın en belirleyici detaylardan olduğunu söylemek mümkündür. Bununla birlikte takının sahip olduğu karat değeri ve toplam ağırlığı gibi noktalar da önemlidir. Üzerinde yer alan işlemeler, figürler ve işçilik durumu gibi birçok unsur altın yüzüklerin değerlerini etkiler. Haliyle fiyatlar da tüm bu detaylar çerçevesinde açığa çıkar.

Tüm altın aksesuarlarının değerini belirleme noktasında en önemli olan faktör karat değeridir. Eğer tercih ettiğiniz takı 24 ayarsa, %100 saf olduğu kabul edilir. Ayrıca 14 ya da 22 değerinde versiyonları da bulunur. Sayı küçüldükçe saflık oranı da azalır. Bu nedenle karat derecesi maddi karşılığını doğrudan etkilemektedir.

Ema Jewellery, altın yüzük fiyatları konusunda her zaman bütçe dostu olma politikasıyla birlikte ilerler. Böylece en sevilen modellere kolaylıkla sahip olabilir, aksesuar koleksiyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Altın Yüzük Modelleri

Birinci sınıf el işçiliğine sahip altın yüzük modelleri parmaklarınıza zarif bir dokunuş katarlar. Özel tasarımları ve sahip oldukları figürleri sayesinde tarzınızı başarıyla yansıtacak seçeneklerdir. Elinizin zarif dokusunun bir parçası olmak adına geniş tasarım alternatifleriyle üretilirler. Böylece takı tercihleriniz sizi temsil edecek şık semboller haline gelirler.  

Altın yüzük modelleri arasında; sarma, üç renkli, kalp detaylı, siyah mineli, çift sıra ve yarım tur seçenekleri yer alır. Ayrıca yıldız, kalkan, harf işlemeli, nazar boncuklu ve benzeri diğer tasarımları da değerlendirebilirsiniz. Moda anlayışınızı yansıtan birçok ürünü Ema Jewellery’de keşfedebilirsiniz. 

Her geçen gün yenilenen ve çok daha şık tasarımlarla karşınıza çıkan altın yüzük modelleri birbirinden estetik görünümlere sahiplerdir. Sahip oldukları tüm semboller, işlemeler ve detaylarla birlikte karakterinizi en şık şekilde yansıtırlar. Parmaklarınızın çok daha zarif ve ışıltılı bir görüntüye sahip olması konusunda da oldukça etkilidirler.

Baget Altın Yüzük Modelleri

Baget altın yüzük, şık ve zarif yapısıyla öne çıkan takı seçenekleri arasında yer alır. Alışılagelmiş yüzük tasarımlarının dışına çıkmanıza olanak sağlar. Modern yapısıyla öne çıkan bu altın aksesuar opsiyonları, son dönemlerin en popüler seçimleri arasında yer alırlar.

Eğer sıradanın dışında ve kalıplardan uzak bir tercih arıyorsanız, Ema Jewellery’nin baget yüzük modelleri ile aradığınızı tam anlamıyla bulabilirsiniz. Özel tasarımlar, modeller ve çeşitli renk seçenekleriyle geniş bir ürün yelpazesinden yararlanabilmeniz mümkündür. 

Işıltınıza ışıltı katacak baget yüzükler sayesinde hayallerinizi süsleyen kombinlerinizin en önemli tamamlayıcı parçalarından birine sahip olabilirsiniz. Tercihlerinizi ve tasarım anlayışınızı en iyi şekilde parmaklarınıza yansıtabilir, birbirinden farklı figürlerle ellerinize anlam katan bir detay ekleyebilirsiniz.

Ema Jewellery, sizleri benzersiz bir zerafete taşıyacak altın aksesuarları koleksiyonunda bulundurur. Her bir ürünü keşfederek ölümsüz bir hatıraya en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Altın Yüzük

Yüzükler, sade kıyafetleri şık kombinlere dönüştüren tamamlayıcı parçalar niteliğindedir. Altın gibi değerli ve dikkat çekici materyallerden üretilen yüzükler ise zarif bir tarzın göstergesi olabilir. Altın yüzük modelleri, ince- kalın, çift renk- tek renk, sade- dikkat çekici olabilir. Altın yüzük tasarımları arasından seçiminizi yaparken hem kombininizi tamamlayacak özelliklere sahip olmasına hem de bireysel tarzınızı yansıtmasına özen göstermeniz önerilir. Altın yüzük modelleri geniş bir çeşitlilik gösterdiğinden bu iki faktörü aynı anda sunan ürüne ulaşmanız kolay olacaktır. Ema Jewellery olarak değişen aksesuar trendlerine uygun şekilde kategorimizi güncellemekteyiz. Altın yüzük modelleri 2022 serisine göz atarak son çıkan tasarımlara sahip olabilirsiniz. Moda dünyasının son aksesuar akımlarına katılabilir, kombinlerinizi yepyeni yüzükler ile renklendirebilirsiniz.

Sade Altın Yüzük Modelleri

Aksesuarlarda taşınmak istenen tarz tamamıyla farklılık gösterebilir. Bazıları dikkat çekici büyük parçalar isterken diğerleri sade bir zarifliği tercih edebilir. Aksesuarların takılacağı ortam ve birlikte kullanılacağı kombinler de tasarım özelliklerinin farklılık göstermesine yol açabilir. Tam olarak aradığınız tarz özelliklerine sahip altın yüzükleri bulabilmeniz için geniş bir çeşitlilikle sunulan ürünler bulunur. Hem sade tasarımlar hem de fantazi modeller sayfamızda sizlerle buluşturulur. Küçük topların dizilmesi ile süslenen altın yüzük modelleri, klasik olarak tercih edilen tasarımlardan birisidir. Topların konumu, sıklığı ve boyutları, yüzüğün tamamıyla farklı bir tarz kazanmasına yol açabilir. Yarım tur şekilde altın topları içeren modeller, sade bir zarifliği yansıtan seçeneklerdir. Topların küçük boyutlarda bulunması ve yüzüğü tamamıyla çevrelememesi, minimalist bir tarz yaratır. Topların büyük boyutlarda bulunduğu, tüm yüzüğü çevrelediği ve hatta birden fazla sıra olduğu modeller de vardır. Yarım tura oranla daha dikkat çekici bir tarz yakalamak isteyenler, altın toplara sahip diğer modellere göz atabilir. Altın yüzük fiyatları, toplar gibi tasarım detaylarının boyutları, kaç sıra olduğu benzeri özelliklerine göre farklılaşabilir. Ürün modellerini karşılaştırırken ucuz altın yüzük fiyatları hakkında bilgi edinmeniz de mümkündür.

14 Ayar Altın Yüzük Fiyatları

Altın yüzük fiyatları hakkında detaylı bilgiler, ürün fotoğrafları ile birlikte kategorimizdedir. Trend yüzüklerden sade tasarımlara kadar farklılık gösteren ürünler arasından seçiminizi yapabilir, uygun altın yüzük fiyatları ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 14 ayar altın yüzük fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan materyal ağırlıklarına, ürünlerin kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz. Bir gram civarında materyale sahip hafif modellerin yanı sıra, altı grama kadar çıkabilen ürünleri de bulabilirsiniz. Beş sıra altın topların dizilmesi ile oluşturulmuş altın yüzük tasarımları, yüksek gram değerlerine sahip alternatiflerden birisidir. Geniş yapısı ile oldukça dikkat çekici bir tarzı yansıtır. Sıralanarak dizilen altın top detaylarının oluşturduğu tarzdan vazgeçmeden daha sade bir görünüm isteyenlere özel modeller de vardır. Üç sıra dizilmiş altın topları içeren bu modeller, sade ve dikkat çekici tarzlar arasında bir dengeyi yansıtır. Aksesuarlarına altın ve gümüşten farklı renkleri katmak isteyenlere önerilen seçenekler de vardır. Kırmızı mineli trend yüzük, bu seçeneklerden birisidir. Küçük kırmızı detayları, altın rengi ile harika bir uyum sergiler. Profesyonel el işçiliğiyle hazırlanmış tüm bu yüzükler, Ema Jewellery’ye özel fiyat aralıklarıyla sizlere sunulur.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR