₺8.400,00
₺4.480,00
₺11.200,00
₺4.200,00
₺9.800,00

Altın Yüzük

Yüzükler, sade kıyafetleri şık kombinlere dönüştüren tamamlayıcı parçalar niteliğindedir. Altın gibi değerli ve dikkat çekici materyallerden üretilen yüzükler ise zarif bir tarzın göstergesi olabilir. Altın yüzük modelleri, ince- kalın, çift renk- tek renk, sade- dikkat çekici olabilir. Altın yüzük tasarımları arasından seçiminizi yaparken hem kombininizi tamamlayacak özelliklere sahip olmasına hem de bireysel tarzınızı yansıtmasına özen göstermeniz önerilir. Altın yüzük modelleri geniş bir çeşitlilik gösterdiğinden bu iki faktörü aynı anda sunan ürüne ulaşmanız kolay olacaktır. Ema Jewellery olarak değişen aksesuar trendlerine uygun şekilde kategorimizi güncellemekteyiz. Altın yüzük modelleri 2022 serisine göz atarak son çıkan tasarımlara sahip olabilirsiniz. Moda dünyasının son aksesuar akımlarına katılabilir, kombinlerinizi yepyeni yüzükler ile renklendirebilirsiniz.

Sade Altın Yüzük Modelleri

Aksesuarlarda taşınmak istenen tarz tamamıyla farklılık gösterebilir. Bazıları dikkat çekici büyük parçalar isterken diğerleri sade bir zarifliği tercih edebilir. Aksesuarların takılacağı ortam ve birlikte kullanılacağı kombinler de tasarım özelliklerinin farklılık göstermesine yol açabilir. Tam olarak aradığınız tarz özelliklerine sahip altın yüzükleri bulabilmeniz için geniş bir çeşitlilikle sunulan ürünler bulunur. Hem sade tasarımlar hem de fantazi modeller sayfamızda sizlerle buluşturulur. Küçük topların dizilmesi ile süslenen altın yüzük modelleri, klasik olarak tercih edilen tasarımlardan birisidir. Topların konumu, sıklığı ve boyutları, yüzüğün tamamıyla farklı bir tarz kazanmasına yol açabilir. Yarım tur şekilde altın topları içeren modeller, sade bir zarifliği yansıtan seçeneklerdir. Topların küçük boyutlarda bulunması ve yüzüğü tamamıyla çevrelememesi, minimalist bir tarz yaratır. Topların büyük boyutlarda bulunduğu, tüm yüzüğü çevrelediği ve hatta birden fazla sıra olduğu modeller de vardır. Yarım tura oranla daha dikkat çekici bir tarz yakalamak isteyenler, altın toplara sahip diğer modellere göz atabilir. Altın yüzük fiyatları, toplar gibi tasarım detaylarının boyutları, kaç sıra olduğu benzeri özelliklerine göre farklılaşabilir. Ürün modellerini karşılaştırırken ucuz altın yüzük fiyatları hakkında bilgi edinmeniz de mümkündür.

14 Ayar Altın Yüzük Fiyatları

Altın yüzük fiyatları hakkında detaylı bilgiler, ürün fotoğrafları ile birlikte kategorimizdedir. Trend yüzüklerden sade tasarımlara kadar farklılık gösteren ürünler arasından seçiminizi yapabilir, uygun altın yüzük fiyatları ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 14 ayar altın yüzük fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan materyal ağırlıklarına, ürünlerin kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz. Bir gram civarında materyale sahip hafif modellerin yanı sıra, altı grama kadar çıkabilen ürünleri de bulabilirsiniz. Beş sıra altın topların dizilmesi ile oluşturulmuş altın yüzük tasarımları, yüksek gram değerlerine sahip alternatiflerden birisidir. Geniş yapısı ile oldukça dikkat çekici bir tarzı yansıtır. Sıralanarak dizilen altın top detaylarının oluşturduğu tarzdan vazgeçmeden daha sade bir görünüm isteyenlere özel modeller de vardır. Üç sıra dizilmiş altın topları içeren bu modeller, sade ve dikkat çekici tarzlar arasında bir dengeyi yansıtır. Aksesuarlarına altın ve gümüşten farklı renkleri katmak isteyenlere önerilen seçenekler de vardır. Kırmızı mineli trend yüzük, bu seçeneklerden birisidir. Küçük kırmızı detayları, altın rengi ile harika bir uyum sergiler. Profesyonel el işçiliğiyle hazırlanmış tüm bu yüzükler, Ema Jewellery’ye özel fiyat aralıklarıyla sizlere sunulur.