Altın Çocuk Bilezikleri

Aksesuarlarda geleneksel olarak kullanılan materyallerin başında altın yer alır. Ema Jewellery olarak sizler için özenle hazırladığımız kategoride çocukların kullanımına uygun altın bilezikler vardır. Çocuklara vermek için değerli hediyeler arıyorsanız bu kategoriden seçiminizi yapabilirsiniz. Sağlıklı materyallere, çocuklara uygun sade ve sevimli tasarımlara sahip  altın çocuk bilezikleri inceleyebilirsiniz. Renkleri, tasarım detayları, özellikleri, zincir kalınlıkları gibi detayları farklılık gösteren bilezikleri ürün fotoğraflarından inceleyebilirsiniz. Doğum günleri, çocuklar günü gibi özel anlarda bu hediyeleri verebilir veya herhangi bir günde miniklere sürpriz yapabilirsiniz. Kategorimizde yer alan altın çocuk bilezik modelleri çocukların doğduğu günlerde anne ve babasına hediye etmek için de uygundur. Kız çocukların doğdukları günde bu hediyeleri ailesine verebilirsiniz ve böylece uygun yaşa geldiğinde çocuklarına bilezikleri takabilirler. Yeni ebeveyn olmuş bir anne babayı, bu hediyeyle mutlu edebilirsiniz. Altın çocuk bilezikleri kendi çocuğunuz doğduğu gün onun adına da alabilirsiniz. Hem maddi hem de manevi değer taşıyan bu aksesuar ile her taktıklarında sizi sevgiyle anmalarını sağlayabilirsiniz.

Altın Çocuk Bilezik Modelleri

 

Nazar boncukları, taşıdıkları eşsiz anlam sayesinde altın çocuk bilezikleri süsleyen temel tasarım detayları arasındadır. Kötülükleri uzak tuttuğuna inanılan bu simge aynı zamanda sevimli bir görüntüye de sahiptir. Çocukların taşıması için ideal aksesuarlın oluşmasını sağlar.

 

Sayfamızdaki kategoride nazar boncuğu detayının farklı büyüklük ve sayıda bulunduğu modeller mevcuttur. Bu modellerden birisi, ortasında küçük yuvarlak bir nazar boncuğunun yer aldığı, altın topçuklar bir araya getirilerek oluşturulmuş zinciri bulunan üründür. Zincirin bu tasarımı, çocukların cildinin herhangi bir şekilde rahatsız olmamasını sağlar. Keskin bir kenarı ve hassas cilt yapısında zarar yaratabilecek köşeleri bulunmaz. Klasik ve sade olan bu tasarımın farklı alternatifleri de vardır. Ortada yer alan yuvarlak nazar boncuğu detayının oval ve kare gibi farklı şekillerde bulunduğu ürünler mevcuttur. Ayrıca beyaz, rose gold, altın ve 3 renk seçeneği de altın çocuk bileziklerinde sunulur. Renk seçeneklerinin de bulunması altın materyali aldığınız için parlak sarı görüntüye sadık kalma gerekliliğini ortadan kaldırır. İsterseniz beyaz renginin ışıltılı yapısını veya rose goldun yumuşak görüntüsünü tercih edebilirsiniz.

Altın Çocuk Bilezik Çeşitleri

 

İsim yazdırılan altın çocuk bilezikleri, kategorimizin gözde parçalarından bir diğeridir. Çocukların isminin zarif bir şekilde yazılması için tek yapmanız gereken sipariş notuna eklemektir. Çocukların ismini bilezik üzerine yazdırarak hediyenizi daha kişisel hale getirebilirsiniz. Bu altın çocuk bilezik modellerinde düz, sade bir zincirin ortasında isim yazılan kısmın bulunduğu seçenekler mevcuttur. Tasarımında daha renkli detayların yer almasını isterseniz küçük bir nazar boncuğu veya kırmızı bir çiçek detayının eklendiği ürünleri de tercih edebilirsiniz. İsim yazılabilen altın çocuk bilezik çeşitlerinde de altının yanı sıra, beyaz ve rose gold tasarımları bulabilirsiniz. Bu tonlara aynı anda yer veren üç renk altın bilezik tasarımlarına da göz atabilirsiniz.
Altın çocuk bilezik modelleri arasında sevimli bir tasarım arıyorsanız uğur böcekli modellerimizi satın alabilirsiniz. Altın renginin üzerinde parlayan kırmızı uğur böceği detayı, beğenilerek tercih edilen tasarımlarımızdan birisidir. Küçük bir detay olan uğur böceği, bileziğin çocukların hoşuna giden şekilde tamamlanmasını sağlar.

Altın Çocuk Bilezik Fiyatları

 

Özel günlerde ve değerli anlarda çocuklara vermek için harika hediyeler olan bileziklere, Ema Jewellery’ye özel indirimlerle sahip olabilirsiniz. Sayfamızdan incelediğiniz altın çocuk bilezik fiyatları, online alışverişe özel kampanyalara sahiptir. Dönemsel olarak sunulan indirimler, çocuklara almak istediğiniz tüm bilezikleri alışveriş sepetinize eklemenizi sağlar. Altın çocuk bilezik fiyatlarını incelerken değerli bir materyal olan altının ayarı, ürünün boyutları ve ağırlığı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bilezik tasarımları, ağırlığı gibi teknik özellikleri eve Ema Jewellery’e özel indirimleri göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz.
Birinci sınıf kalitesi sayesinde çocukların güvenle takabilecekleri bileziklere, evinizden ayrılmanıza bile gerek kalmadan sahip olabilirsiniz. Online alışverişin  pratik adımlarını takip edebilir, Ema Jewellery üzerinden indirimli alım işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Altın çocuk bilezik çeşitlerinin konforlu tasarımları, gün boyu taktıklarında bile herhangi bir rahatsızlık veya ağırlık hissetmelerinin önüne geçer. Materyal kalitesi ve tasarımın sevimliliği yanı sıra takarken çocukların hissedeceği konforun da göz önünde bulundurulduğu bu ürünlere hemen ulaşabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR