Sallantılı Altın Küpe

 

Sallantılı tasarımları ile aksesuara hareketli bir görüntü kazandıran tasarımlar, birinci sınıf el işçiliğiyle sunulur. Sayfamızdan ulaşabileceğiniz sallantılı altın küpe modelleri, sürekli takacağınız aksesuarlarınız arasında yerini almaya aday parçalardır. Sürekli yenilenen ve geliştirilen küpe tasarımlarımız arasında onlarca ürün seçeneği bulunur. Büyüklükleri, ağırlıkları, renkleri ve daha birçok detayları değişen küpeleri istediğiniz şekilde inceleyebilirsiniz. Gündelik olarak takabileceğiniz sade renklere sahip küpelerin yanı sıra özel günler için hazırlanmış ışıltılı alternatifler de mevcuttur. Aksesuarlarınız arasına hem sade modelleri hem de daha dikkat çekici tasarım seçeneklerimizi eklemeniz önerilir. Böylece gideceğiniz ortama ve giyeceğiniz kıyafetlere uygun küpeyi takarak eşsiz görüntüler kazanabilirsiniz. Tek takacağınız aksesuar sallantılı altın küpe olursa tasarımların ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ek aksesuarlar da takarak küpelerle uyumlu görüntüler elde edebilirsiniz. Sayısız kombinde, istediğiniz her zamanda taşıyabileceğiniz sallantılı altın küpeleri hemen satın alabilirsiniz.

Sallantılı Altın Küpe Modelleri

 

Üçgen şeklindeki sallantılı altın küpe modelleri kategorimizde yer alan ve son zamanlarda ön plana çıkan seçeneklerden birisidir. Üçgen şeklinin sade görüntüsü, renkli taşlar ve sallantı küpenin tarzı ile dikkat çekici bir noktaya getirilmiştir. Üçgenlerin ölçüleri, sivrilikleri gibi özellikleri farklılık gösteren alternatifleri vardır. Daha sivri uçlara ve büyük boyutlara sahip üçgenlerin, dikkat çekici bir aksesuar olacağını göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz. Üçgenin ortasında safir, zümrüt, yakut gibi taşların yer aldığı tasarımlar arasından hoşunuza gidenleri bulabilirsiniz.
İnce bir zincirin ucunda zarif sembollerin yer aldığı sallantılı küpeler her tarzdan ve yaştan kadının ilgisini çeken ürünlerimiz arasındadır. Nazar boncuğu, klasik ve geleneksel bir aksesuar arayanların tercih edebileceği sembollerden birisidir. Nazar boncuğu detayına sahip sallantılı altın küpelerin popüler olarak tercih edilmesi, bu sembolün manevi anlamından da kaynaklanır. Yonca, kalp, yıldız, sonsuzluk işareti gibi semboller de klasik seçenekler arasında sunulur. Son trendlerle birlikte yükselişe geçmiş seçeneklerden birisi, kelebek ucuna sahip küpelerdir. İnce bir zincirin ucunda sallanan parıltılı kelebek detayı, sevimli bir aksesuar oluşturur. Anahtar sembolüne sahip sallantılı altın küpe çeşitleri de kategorimizden ulaşabileceğiniz ürünlerden bir diğeridir. Bu tasarımların sadeliği; düğünler, kutlamalar gibi özel günlerin yanı sıra gündelik olarak da kullanılmasını mümkün kılar.

Sallantılı Altın Küpe Çeşitleri

 

Ema Jewellery kalitesiyle sunulan sallantılı altın küpe çeşitlerinin hepsinde yer alan ortak özelliklerden birisi, konforlu bir takma sürecinin olmasıdır. Kulağa takılan bu aksesuarlarda konfor oldukça önemli bir faktördür. Fazla ağırlık yapmayan, cildi rahatsız etmeyen tasarımlarının bulunması gerekir. Takarken ağrı ve rahatsızlık hissi oluşturacak korkusuyla sallantılı küpelerden uzak durmanız gerekmez. Markamızın yüksek kalitesi, dikkatli tasarımları ve üretim sürecinde çalışan uzman kadrosu sayesinde herhangi bir rahatsızlık yaşamadan küpeleri takabilirsiniz. Sallantılı altın küpe kategorimizden yapacağınız bir alışveriş ile bu konforu birinci elden deneyimleyebilirsiniz.
Sallantılı altın küpe çeşitleri arasında farklı geometrik şekillerin sade şıklığından yararlanarak oluşturulmuş tasarımlar yer alır. Oval, bu geometrik şekillerden birisidir ve siyah, mavi, beyaz renk seçeneklerine sahiptir. Siyah ve altın renginin bir arada bulunduğu uyumlu tasarımlar, özellikle akşam saatleri için ideal özellik gösteren aksesuarlardır. Siyah renginin tartışmasız asilliği, sallantılı küpelere apayrı bir hava kazandırır. Kategorimizdeki sallantılı altın küpe modellerine göz atarak beşgen, daire, dikdörtgen gibi farklı geometrik şekillere sahip modelleri de bulabilirsiniz.

Sallantılı Altın Küpe Fiyatları

 

Kampanyalı sallantılı altın küpe fiyatlarından yararlanarak alışveriş işlemlerinizi hemen tamamlamanız mümkündür. Sallantılı altın küpe kategorimiz içerisinde her bütçeye hitap eden bir çeşitlilik sunulur. Fiyat aralıklarının bu kadar çeşitlilik göstermesini sağlayan iki temel özellik bulunur. Bu özellikler kolyelerin ağırlığı ve tasarımlarıdır. Toplam ağırlığı 8 gram olan küpelerin yanı sıra 0.6 gram aksesuarlar da mevcuttur. Küpelerin ağırlıkları ve tasarımları değiştikçe üretim sürecinde kullanılan temel materyal miktarı da farklılık gösterir. Bu durum sizlerle buluşturulan fiyat aralıklarındaki çeşitliliğin kaynağıdır.

İndirimli sallantılı altın küpe fiyatlarını ürün tasarımları ve renkleri ile birlikte inceleyebilirsiniz. İndirim oranları, küpelerin özellikleri, Ema Jewellery’nin konforlu alışveriş süreci gibi merak ettiğiniz konularla ilgili detayları kategorimizde bulabilirsiniz. Küpelerinizin ön plana çıkacağı kıyafetler ve saç stilleri seçebilir, aksesuarlarınızın ilgi odağı haline geleceği kombinler yaratabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR