₺40.600,00
₺35.000,00
₺6.020,00
₺10.920,00
₺10.920,00
₺10.710,00
₺8.540,00
₺10.780,00

Altın Kelepçe

Aksesuarlar, kadınların kişisel tarzlarını ifade etmeleri ve kombinlerini istedikleri noktaya taşımaları için kullanabilecekleri araçlardır. Değerli materyaller kullanılarak hazırlanmış aksesuarlar, ekstra bir öneme sahip parçalardır. Altın, bu değerli materyallerin başında gelir ve kadınların şık tarzlarını tamamlamak için kullanılabilir. Altın kelepçe bilezik, değerli materyallere sahip aksesuar seçeneklerinden birisidir ve tüm vücuda daha zarif bir hava katmayı başarır. Bileği nazikçe saran aksesuarlar hem gündelik kullanımda hem de özel günlerde tercih edilir. Eller ve kollar, vücudun sürekli olarak ön planda olan parçaları olduğundan altın kelepçe sürekli olarak göz önünde kalır. Sadece altın rengine sahip sade modellerin yanı sıra daha farklı tonları içeren alternatifler de bulunur. Aksesuarlarda taşımak istediğiniz renk skalasına karar vererek farklı tasarım kombinasyonları arasından seçiminizi yapmanız mümkündür.

Altın Kelepçe Bilezik Modelleri

Moda dünyasında kendini belli etmeye başlayan trendlerin yanı sıra zamansız bir şıklığa sahip altın kelepçe seçenekleri de bulunur. Kategorimizin iki farklı uçtan tasarımları da içermesi, aradığınız özelliklere sahip aksesuara ulaşmanızı kolaylaştırır. Son zamanlarda popüler olarak tercih edilen modellerden birisi, taşlı kalp detayına sahip olanlardır. Sevimli kalp detaylarına sahip bu modelleri kendinize alabileceğiniz gibi sevdiklerinize hediye de edebilirsiniz. Özel günleri kutlamak için alınacak hediye arıyorsanız taşlı kalp detayları bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Nazar boncuğu detaylarına sahip altın kelepçe modelleri de sıklıkla tercih edilen tasarımlar arasındadır. tek bir nazar boncuğu figürünün bulunduğu tasarımların yanı sıra birden fazla minik nazar boncuğu içeren alternatifleri de bulunur. Nazar boncukları anlamları gereği bileziklere, kötülüklerden koruyan bir tılsım değeri kazandırır. Bu özelliği sayesinde, kalp detaylı bilezikler gibi, sıklıkla hediye edilen aksesuarlar olur. Hatta nazar boncuğuna kalp şekli verilerek oluşturulmuş bir detaya sahip ürün seçeneği bile bulunur. İki farklı tasarımı bir araya getiren bu ürünler, dikkat çekici bir aksesuar niteliğindedir.

14 Ayar Kelepçe Bilezik Fiyatları

Bileziklerde kullanılan altın ve taş miktarı, gramı, tasarımı ve diğer tüm özellikleri fiyat aralıklarının değişmesine yol açabilir. Kalın ve yüksek gramda altın içeren altın kelepçe bilezik fiyatları bu özelliklerine göre belirlenir. Beğendiğiniz tasarımların altın ayarı ve gramı gibi teknik detaylarını öğrenerek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ema Jewellery’ye özel olarak sunulan indirimli kelepçe bilezik fiyatları ile istediğiniz tarzlara ulaşabilirsiniz. İstediğiniz miktarda ve ayarda altını içeren ürünlere kampanya fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz. Ürünlere özel indirimleri, kelepçe bileklik kategorimizden görüntüleyebilirsiniz. Ayarlanabilir tokaları yardımıyla bileğe takılan 14 ayar kelepçe bilezik modelleri, rahat bir giyim sürecine sahiptir. Bileği sıkmayacak veya fazla gevşek olmayacak bir ayar yapılma imkanı bulunur. Kendi bilek ölçülerinize uygun tokaya takmanız, aksesuarlarınızı konforla taşımanızı mümkün kılar. Kombinlerinize şıklık katacak aksesuarlar taşımak için rahatlıktan ödün vermeniz gerekmez. Bilek üzerinde neredeyse hiç ağırlık yaratmadan takabileceğiniz tasarımlara sahip ürünler bulunur. Hem kişisel zevkinizi hem de aksesuarınızı takarken istediğiniz hissi aynı anda sunan modellere sahip olabilirsiniz. Tekli, ikili, üçlü zincirlerin bir araya getirilerek oluşturduğu farklı tarzlara göz atabilirsiniz. Hem kalın hem de ince modeldeki altın bilekliklere ulaşabilir, uygun fiyat aralıklarıyla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.