₺4.680,00
₺4.615,00
₺2.730,00
₺4.290,00
₺3.575,00
₺3.120,00
₺4.030,00
₺5.200,00
₺4.290,00
₺3.120,00
₺4.030,00
₺4.550,00
₺4.160,00

Halka Küpe

Altın ışıltısının en çok yakıştığı yer zarif kulaklarımız olurken, kulakları ışıltısıyla süslemede en başarılı tasarımlar olan ise şüphesiz senelerin değişmeyen trendi halka küpe olmaktadır. Bir klasik olan halka küpe modellerini daha önce görmediğiniz sıra dışı fikirlerle ve hiç çıkarmak istemeyeceğiniz tasarımlarla görmek için siz de Ema Jewellery’nin seçkin ve göz alıcı dünyasına davetlisiniz.
 

Halka Küpe Modelleri


Halka şeklinin alabileceği her orijinal formun bir arada olduğu Ema Jewellery sayfalarında, küpelerin altının ışıltısına ek olarak artık nazar boncuğu gibi detaylar veya bronz renk süslemelerle benzersiz bir çeşitliliğe ulaştırıldığını keşfetmeniz mümkündür. Böylece her ne kadar ismi bir klasik olsa da yepyeni ve fark yaratan tasarımlarla taşıyabileceğiniz altın halka küpe modelleriyle kendi tarzınızı göstermeniz ve seçimlerinizde ne kadar özgün olduğunuzu anında belli etmeniz sağlanır. Senenin en çok konuşulan halka küpe modelleri arasında oval ve üçgen gibi farklı geometrik şekillerle daha keskin ve modern bir duruş kazanan tasarımlar ile top top boncuklarla ya da çift halkalı yapıyla görünümü zenginleştirilen tasarımların yer aldığını söyleyebiliriz. Elbette model seçkisi bununla da sınırlı kalmamakta, hatta yalnızca top boncuklarla ağırlaştırılan modellerde dahi onlarca farklı alternatifin yer aldığını görmeniz mümkün olmaktadır. Dalgalı halkalardan çok renkli sarmaşık görünümü yaratılan halkalara kadar pek çok tasarımın kendi alanına öncülük edecek yaratıcılıkta ve yenilikçi bir tarzda olduğunu görmek, eminiz her kadının hem aradığını bulmasına hem de hak ettiği şıklığı son derece kolay şekilde yakalamasına yardımcı olacaktır. Her kalınlık, şekil, süsleme, ilave renk veya yüzey motifine yer verilen tasarımlarımız arasında alışılagelmiş halka küpelerden uzaklaşarak görmek istediğiniz yeni nesil el işçiliğini bulmak kadar, sizi farklı kılan zevklerinizi de yansıtabilme imkanını bulmak da Ema Jewellery modellerinin değişmez favoriniz olmasını sağlayacaktır.

Halka Küpe Kombinleri

Kombin oluşturma konusunda kadınlara son derece özgür bir seçim aralığı sunan halka küpeleri başka hangi aksesuar ve takılarla birlikte kullanmak istediğiniz, seçtiğiniz tasarımın tarzı kadar kullanım alanınıza da bağlıdır. Örneğin şık, gösterişli ve önemli bir gecede modern ve klas bir tarzla tüm dikkatleri üzerinize çekmeniz için top boncuk işlemelerinde üç farklı renge yer verilen kalın yapılı modellere yönelebilirsiniz. Gündelik yaşamda veya ofis hayatında tarzınızı göstermek içinse klasik halka küpe görünümüne gölgeli desenlerle hareketlilik kazandırılan modellere göz atabilirsiniz. Seçtiğiniz modele bağlı olarak diğer takılarınızı belirlemeniz son derece kolay olmakta, pek çok aksesuarla yüksek uyumluluk gösteren ürünlerimiz her kombinde hem odak noktası hem tamamlayıcı olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca altının zarafetle ve gösterişle özdeşleştirilen kadim anlamına, birinci sınıf 14K altın kalitesinden faydalanmamız eklendiği takdirde kombinlerinizin uyumsuz veya başarısız olması gibi ihtimaller tamamen ortadan kaldırılabilmektedir.

Halka Küpe Fiyatları

Fiyatları konusunda tıpkı kalitesi ve görselliği gibi son derece özenli davrandığımız halka küpe modellerini, tüm kadınların kulaklarında bu şıklığı taşıması için mümkün olan en düşük maliyetlerle sizlere sunmaktayız. Değeri değişmeyen, şıklığı ise tarif edilemeyen tasarımları her zaman en üst düzey kaliteye ve ömür boyu kullanım garantisine sahip şekilde üretmekte, kendileri kadar şık koruma veya hediye kutuları içerisinde göndermekteyiz. Tüm bu özene her sezon güncellenen ve uzun dönem devam eden dev indirimleri de ilave ederek Ema Jewellery’i tercih etmenin farkını her zaman gösterebilmekteyiz. Siz de ister kendinizi altın ışıltısıyla mutlu etmek ister sevdiklerinize onları ne kadar önemsediğinizi en somut şekilde göstermek için Ema Jewellery halka küpe modellerini hemen şimdi inceleyebilir, her tasarımda benzersiz altın kalitesinin profesyonel uzmanlara ait el işçiliğiyle geldiği son noktayı keşfedebilirsiniz.