₺3.120,00
₺4.550,00
₺4.550,00
₺4.550,00
₺4.290,00
₺4.290,00
₺4.290,00
₺4.290,00
₺4.420,00

Altın Küpe

Zarif duruşları ve değerli yapısı ile aksesuarların en sevilen materyalleri arasında bulunan altın, küpelerle harika bir görünüm yaratır. Ema Jewellery olarak sizler için hazırladığımız altın küpe modelleri kategorisinde bu harika görünümlere ulaşmanız mümkündür. Kapsamlı ürün yelpazemiz içerisinde bulunan altın küpe modelleri her bir özellikleri açısından çeşitlilik gösterir. Altın miktarı, küpe kalınlığı, renkleri, tarzları, boyutları gibi özellikleri, çeşitlilik bulunan detaylarından bazılarıdır. Aksesuar seçimleri, kadınların giyim zevkini yansıtır niteliktedir. Kendi zevkinize uygun modellere hızla ulaşmak için ürün yelpazemizden faydalanabilirsiniz. Altın küpe fiyatları, tasarımları, boyutları gibi merak ettiğiniz tüm detaylara sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan soruların cevaplarına ulaşarak beklentilerinizi karşılayan küpeleri bulabilirsiniz. En çok satılan altın küpe modelleri arasından eşsiz tarzınıza hitap eden seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Zarif Altın Küpe Tasarımları

Sallantılı tasarımı ile zarafeti ve şıklığı yansıtan altın küpe modelleri, her tarzdan kadın tarafından beğenilen parçalardır. Kombinlerinize eklemek için ince ve modern bir tasarım arıyorsanız sallanan altın küpe modelleri arasında bulabilirsiniz. Sallanan tasarımın ucuna eklenen küçük simgeler, tüm küpeye sevimli bir hava kazandırır. Beğenilerek tercih edilen simgeler arasında, kalp, yıldız, sonsuzluk, dört yapraklı yonca,anahtar, kelebek ve nazar boncuğu yer alır. Daha birçok farklı seçenek vardır ve bu simgeler de kendi içerisinde çeşitlilik gösterir. Kalp tasarımının hem içi dolu hem de boş olacak şekilde hazırlanmış estetik alternatifleri vardır. Ürün modellerinin kendi içerisinde sunulan çeşitlilik spesifik olarak aradığınız görünümlere ulaşmayı kolay kılar. Bu tatlı küpe uçlarına sahip modeller, gündelik kullanımda popüler olarak takılır. Altın küpe modelleri 2022 tasarımları arasında yükselişe geçen farklı ürünler de bulunur. Altın halka küpe seçenekleri bunlardan birisidir. Halka tasarımların klasik tarzı, yeni sezonla birlikte kendisini tekrar göstermeye başlamıştır. Halkanın kalınlığı, bu küpelerin oluşturduğu tarzın tamamıyla değişmesini sağlayabilir. Ürün kategorimiz içerisinde hem kalın hem de daha ince halka seçenekleri vardır.

Altın Küpe Fiyatları ve Modelleri

Üzeri ışıltılı toplarla süslenmiş halka modellerden zarif kelebek motifi içeren sallantılı modellere kadar aradığınız tüm tarzlara ulaşabileceğiniz bir ürün kategorimiz bulunur. Altın küpe fiyatları, bu ürün kategorisi içerisinde yer alan parçalara ulaşmayı kolay hale getirir. Ürünlerde kullanılan altın ayarı ve gramı, altın küpe fiyatları belirlenmesinde rol oynayan temel özelliklerdir. Ema Jewellery olarak sizler için özenle hazırladığımız kategoride, 14 ayar altın küpe fiyatları yer alır. Yüksek kaliteyi yansıtan altın materyal, uzun süreli kullanımda bile görünümünü korur. Uygun fiyat aralıkları ile ulaşabileceğiniz bu parçalar, düzenli bakımını yaptığınız sürece takabileceğiniz aksesuarlar değerindedir. Kampanyalı altın küpe fiyatlarından yararlanarak istediğiniz sayıda ürünü almanız mümkündür. Kendi tarzınıza uygun modellere ulaşabildiğiniz gibi küpeler arasında sevdiklerinize hediye edebileceğiniz parçalarda bulabilirsiniz. Hediye almayı kolaylaştıran fiyatların keyfini çıkarabilirsiniz. Doğum günleri, yıldönümleri, anneler günü, sevgililer günü gibi özel anları, zarif tasarımlara sahip aksesuarlar ile canlandırabilirsiniz. Uzman el işçiliğiyle hazırlanan küpeler, her bir detayıyla göz alıcı tarzları yansıtır. Hem gündelik yaşamda hem de özel anlarda takabileceğiniz harika aksesuarlardır. Sayfamızdaki kategoriden küpe seçeneklerine göz atabilir, kombinlerinizi farklı bir seviyeye çıkartan aksesuarlara sahip olabilirsiniz.