Altın Kolye Modelleri ve Fiyatları 2024

Altın kolye, en cazip aksesuar seçeneklerinden biridir. Zarif ve ışıltılı görüntüsüyle daima dikkatleri üstüne çeker. Özellikle sahip olduğu tasarım detaylarıyla birlikte hem tarzınızı hem de karakterinizi yansıtabilecek takılardan biridir. Kıyafetleriniz ve teninizle uyum yakalayacak olan altın kolyeler, kombinlerinizin en önemli tamamlayıcı detaylardan olacaklardır.

Özenle tasarlanan tüm takılar, sadece zerafetinize katkıda bulunmakla kalmazlar. Aynı zamanda moda ve şıklık anlayışınızı dış dünyaya yansıtmanıza yardımcıdırlar. Birbirinden farklı altın kolye modelleri; özel etkinliklerde, davetlerde, gündelik veya iş hayatınızda şıklığınızla ışıldamanızın anahtarı olacaklardır.

Altın Kolye Fiyatları

Altın kolye fiyatları, birçok detay çerçevesinde farklılık gösterirler. En önemli hususlardan biriyse elbette ki karat değeridir. 14, 22 ve 24 ayar seçenekleri, fiyatların belirlenmesi noktasında belirleyici unsurlardır. Aynı zamanda kolyenin yapısı, şekli, uzunluğu ya da diğer detayları maddi değeri üzerinde etkili olan faktörler arasında yer alırlar. Tüm bunların yanı sıra genel ağırlığı ve içerisinde kullanılan altın miktarı da ürünlerin fiyatlarının birbirlerinden farklılaşmasına neden olur.

Altın kolye ürünlerinin tasarımlarında yer alan detayların artmasıyla birlikte işçiliğin de çok daha ayrıntılı hale gelmesi söz konusu olur. Dolayısıyla fiyatlar da bu durumdan etkilenir. Ayrıca, dünya genelindeki arz-talep durumunun da belirleyici olduğunu unutmamak gerekir.

Altın Kolye Modelleri

Altın kolyeleri değerli ve şık kılan unsurlar; zincirleri, uçları, renkleri ve işlemeleridir. Tüm bu detaylar her bir kişiye özel olarak hitap edecek ürünleri açığa çıkarırlar. Böylece farklı modelleri keşfedeceğiniz zaman tam olarak sizin tarzınıza uyan bir opsiyonu bulabilirsiniz. 

Işıltısıyla dikkatleri üzerine toplayan altın kolye modelleri; alışılagelmişin dışında ve zerafetinizin farkını net bir şekilde ortaya koyan birçok seçenek içerir. Her biri gündelik halinizden en özel davetlerdeki şıklığınıza kadarki tüm alanlarda gözlerin üstünüzde olmasını sağlar. Parıltılı ve estetik altın kolye modelleriyle zarifliği yakalayabilmek artık çok kolay.

Tasarımlarıyla fark yaratan bu ürünlerin içerdiği veya temsil ettiği detaylar, aynı zamanda size ait anlam taşıyan birçok unsurla da örtüşür. Çeşitli işlemeler ve sembollerle birleşen taşlı kolyelerle kombinlerinizi tamamlamanız mümkün olur. 

Siyah mine, kalp, kalkan, kuzey yıldızı, yılan ve diğer detayları içeren kolyeler kombinlerinize dilediğiniz anlamları yüklemenize olanak sağlarlar. Yedi veya beş sıra, üç ya da tek renk içeren choker kolyelerse farklı boyutta bir şıklık kazanmanızın anahtarları olabilirler.

14 Ayar Altın Kolye Modelleri

14 ayar altın kolye modelleri en sık tercih edilen karat değerine sahiplerdir.  Özenli şekilde birinci sınıf el işçiliğiyle üretilen bu ürünler, oldukça değerli bir görünümdedirler. Göz kamaştırıcı yapıları sayesinde tarzınızın en önemli tamamlayıcı unsurlarından biri haline gelmeleri mümkündür. Yıldız, nazar boncuğu, taş işlemeleri ve daha birçok tasarım seçenekleriyle birlikte sizin için anlam taşıyan figürleri içerirler. Böylece kombininize zarif bir detay işleyebilmenize olanak tanırlar. 

En Sevilen Altın Kolyeler Ema Jewellery’de!

Altın kolye ürünleri; zincirlerinden desenlerine, uzantılarından işlemelerine kadar tüm detaylarıyla beğenileri toplarlar. Üstelik diğer birçok takı seçeneğine göre daha fazla dikkat çektiklerini söylemek de mümkündür. En çok satılan altın kolyeler için de durum böyledir. Güzelliğinizi açığa çıkarmaya yarayan tüm opsiyonları zerafeti temsil eden birer parçadır. Her türlü etkinlikte, davette veya özel anlarda kullanılmaları da mümkün olduğu için daima değerli hissetmenizi sağlarlar.

Boynunuzu ışıldatacak zarif dokunuşlar en parlak halleriyle Ema Jewellery’de sizleri beklemektedir. Zengin koleksiyonu keşfederek kendinizi şımartabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizin ömür boyu sizi hatırlamalarını sağlayacak benzersiz hediyelere de sahip olabilmeniz mümkündür.

14 Ayar Altın Kolye Modelleri

Altın dendiğinde akla ilk gelen ürün kategorilerinden olan altın kolye modelleri göz alan parlaklık kadar benzeri olmayan eşsiz tasarımları da boynunuzda taşıyabilmeniz için ideal şekilde işlenerek kataloğumuzda yerini almaktadır. Altın kalitesini göstermek ve bu zenginlik timsali parçaları keyifle taşımak için kendi zevkinizden taviz vermeye gerek kalmadan seçim yapmanızı veya kişiye özel hediye opsiyonlarından faydalanmanızı amaçlayan ekibimiz, neredeyse sayısız diyebileceğimiz model çeşitliliği ile karşınızda.

Altın Kolyeler ve Geniş Kullanım Alanları


Altının odak noktasında olduğu modellerin eskiden son derece sınırlı bir tasarım alanı içerisinde üretilerek ortaya konması, pek çok kişinin altının gerçek değerini ve ne kadar zengin detaylarla işlenebileceğini anlamamasına neden olmakta, böylesi önemli bir aksesuar hak ettiği kullanım yaygınlığından ne yazık ki mahrum kalmaktaydı. Ancak ekibimizin altın tasarımlar dünyasına öncülük eden altın kolye modelleri ile bu algı tamamen ortadan kalktı ve daha önce kimsede görülmemiş olan yepyeni modellerin moda dünyasındaki yerini alması sağlandı. Kullanım alanları da tasarım çeşitliliğiyle birlikte bir hayli genişleyen kolyeler, artık her kadının gerdanını göz alıcı parlaklıkla zenginleştirmekte, tasarımların çok yönlü olmasının en büyük avantajı ise her konsepte ve tarza uygun bir modelin bulunmasını sağlamaktır. Hediye seçimleri gibi kişisel seçimleri de bir hayli kolaylaştıran kadın altın kolye seçeneklerini farklı farklı günlerde ister şık ister sportif giyim parçalarıyla birlikte kullanabilir, hem durumda boynunuzun zarafetini açığa çıkarmada en büyük yardımcınız olabilirler. İş dünyasında prestijli görünmek için zevkle taşıyabileceğiniz 14 ayar altın kolye modellerinde özellikle ince tasarımlara ve zincir bakımından zarifliğin ön planda olduğu tasarımlara öncelik verilmekte, böylece gün boyu farklı saatlerde aynı şıklığını korumanız amaçlanmaktadır. Bir diğer seçenek olan fantezi kolyeler de yine altının göz alıcı parlaklığından ve tasarımcıların derin deneyimlerinden yararlanarak ortaya konmakta, farkı ise özel gün ve davetlerde hali hazırda değerli olan bu ürünlerin kat kat fazlaca dikkat çekici ve ağır olasını sağlamasıdır. Örneklerden anlaşılabileceği üzere kolyelerin gündelik ve özel kullanım için kesişim noktasında yer alan geniş kataloğumuz tüm zevklere hitap edebilmekte, bu da altının hayatınızın her alanında yerini alarak sizi her daim özel hissettirmesini sağlamaktadır.

14 Ayar Altın Kolye Seçiminin Önemini


Kadınlar için elbette her aksesuarın eşsiz bir önemi var, ancak söz konusu altın kolyeler ise bu üst segment ve elit aksesuarların seçimi konusunda hassasiyetle yaklaşmak çok daha önemli olmakta. Öncelikle seçimlerinizi ister kendiniz ister sevdiklerinizle paylaşmak için yapıyor olun her durumda zevkin ve tarzın yansıtılmasını temel amaç olarak görmeniz ve her ürünü inceleyerek size en uygun olanı seçtiğinizden emin olmanız önerilmekte. Kadın altın kolye tasarımlarımızda sunulan detaylar bazen renkli bir taş, bazen minik yaldızlı madalyon çerçeveleri, bazen de isme özel harfli kolyeler anlamına gelebilmekte, tam bu noktada kişiye özel bir işaret mi taşımak istediğinizi veya son trendleri takip eden biri mi olduğunuzu belli etmeyi arzuladığınızı netleştirmeniz gerekmektedir.

Benzersiz Altın Kolye Modelleri


Geniş yelpazeli tasarım kataloğumuz içerisinde 14 ayar altın kolye gibi her daim sevilen türlerin yanı sıra nişan, düğün gibi davetlerde en önde olmanızı sağlayabilecek fantezi altın kolye modelleri de bulunmaktadır. Tüm modellerin ortak noktası işçiliğiyle hayran bırakan detaylara ve sezonun trendi olmayı başarmış tasarım fikirlerine dayanması gibi farklı kriterlerden oluşmakta, haliyle seçiminiz ne yönde olursa olsun ideal kalitede seçim yaptığınızdan emin olmanız mümkün olmaktadır. Modellerde yoğun rağbet gören harf şekilli versiyonlar yoğun beğeni kazanmakta, bunun nedeni hediye alınacak olan kişinin kendisinin veya hediyeyi veren kişinin özel bir detayını saklamaktan her zaman mutluluk duyacak olmasıdır. İsmin baş harfini taşıyacak olmanın verdiği özel his, altının en kaliteli haliyle birleştiğinde ortaya karşı konması imkansız görseller çıkmakta, bu tasarımların her biri özel günleri taçlandırmak için farklı renk ve formlarda sizlere sunulmaktadır. Altın kolye modelleri arasında taşlarla bezenen ve böylece taşların naif doğallığından ilham alan tasarımları görmek kadar trend başlığı altında yer verilen ve sezonun en çok beğenilen yenilerinden oluşan modelleri görmek de eminiz hoşunuza gidecektir. Siz de bu parıltılı dünyanın en eşsiz tasarımlarını görebileceğiniz, adeta bir büyülü birer görünüme sahip kusursuz parçalarımızı kıyaslayarak tercih edebileceğiniz ve altının en güvenilir isminden alışverişinizi tamamlayabileceğiniz Ema Jewellery kataloğuna bakmadan kararınızı vermeyin deriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR