Baş Harfli Altın Kolye

Aksesuarlarının daha özgün ve kişisel olmasını isteyenlerin ilgi gösterdiği baş harfli altın kolye her kombinle rahatça kullanılabilir. İnce altın zincir kolyenin ucunda farklı desenlerden harflerin olduğu kolyelerin uzunluğu boyun bölgesinin genişliğine göre ayarlanabilir. Bazı modellerde harf haricinde yanında ekstra küçük kolye uçları ve desenler de mevcuttur. Sıradanlıktan uzak tasarımlardan hoşlananların seçimi olan bu modeller içinde özellikle nazar boncuklu harf kolye oldukça popülerdir. Altın harfin üst ya da alt kısmında bulunan minik nazar boncuğu şık bir detaydır.

En özel ismin baş harfini her zaman yanında taşımak isteyenler için baş harfli altın kolye doğru seçimdir. Aşkın sembolü olarak da görülen baş harfli altın kolyeler iyi bir hediye olarak da tercih edilebilir. Modern görünümlere sahip modeller özgün tasarımları ile hayranlık uyandırır.

Baş Harfli ve Nazar Boncuklu Altın Kolye

Şıklığı tamamlayan aksesuarlardan biri olan baş harfli ve nazar boncuklu harf kolye çeşitleri günlük kullanım için daha fazla talep edilir. Küçük ya da büyük formatta tasarlanan kolye uçları genellikle ince bir zincire takılır. Böylece tüm dikkatler zincire değil kolyenin ucuna çekilmiş olur. Baş harfli altın kolye ve nazar boncuklu kolye çeşitlerinin tüm parçalarının üretimi birinci sınıf el işçiliği ile yapılır. Titizlikle tamamlanan üretimde 14 ayar altın malzemeye yer verilir. Ürünün hangi ebatta olacağı ise seçilen modele göre farklılık gösterir. Bu nedenle baş harfli altın kolye ve nazar boncuklu harf kolye alırken ürün özelliklerine dikkat edilmelidir.

Her kullanım alanına ve her tarza uyum sağlayan baş harfli altın kolye modelleri günlük giyim stillerine uygun ebatlarda seçilebilir. Küçük formlarda olan kolye uçları kolyeyi boynundan hiç çıkarmayacak olanlar için idealdir. Şekil olarak farklı tasarımları bulunan harfler ağırlık ve fiyat olarak birbirinden ayrılır.

Baş Harfli Altın Kolye Modelleri

Hem sade hem de modern bir aksesuar olan baş harfli altın kolye ve nazar boncuklu harf kolye modelleri her harfe özel olarak belirlenir. Örneğin ş harfinde alt kısımdaki çizgiyi daha estetik şekilde belirtebilmek için düz çizgi yerine nazar boncuğu kullanılır. Bu sayede harf sıradan bir görünümden uzaklaşır. Parlak zemin üzerine yerleştirilen baş harfli altın kolye ve nazar boncuklu kolye çeşitlerini daha göz kamaştırıcı hale getirir.

Ağırlıklarına ve tasarımlarına göre fiyatlandırılan altın nazar boncuklu harf kolye çeşitleri kadınların en çok kullandıkları aksesuarlar arasındadır. Tüm modellerin altından üretilmesi kolyenin uzun ömürlü ve her zaman ilk günkü gibi parlak görünmesini sağlayacaktır. Bazı harflerin gram olarak daha ağır gelmesi fiyatlarının diğerlerinden fazla olmasına yol açabilir. Ancak kullanıcı memnuniyetini sağlamak adına tüm modellerde en uygun fiyatlar belirlenir. Bu fiyatlara ve bütün baş harfli altın kolye ve nazar boncuklu kolye çeşitlerine online mağaza üzerinden kolayca ulaşılabilir.

En Uygun Baş Harfli Altın Kolye Fiyatları

Altın kolyelerde fiyatlar belirlenirken ürünün ağırlığı ve tasarımı belirleyici role sahiptir. Tüm kolyeler ve diğer altın takılar ağırlık olarak farklılaşır. Bu nedenle nazar boncuklu ve baş harfli altın kolye çeşitleri için fiyat aralığı oldukça geniştir. Örneğin yapısı itibariyle m ve ö harfleri en yüksek fiyatlı harfler olarak bilinir. Kategorinin en uygun fiyatlı kolyesi ise ı harfli olan modellerdir.

Nazar boncuklu harf kolye ve baş harfli altın kolye almak isteyenler online mağazadan beğendikleri modele indirimli fiyatlardan sahip olabilirler. Modele göre yapılan indirimler altın takı alışverişlerini bütçeyi aşmadan yapabilmeyi sağlar. İsteğe göre altın kolyenin benzeri olan harfli yüzüklerden de sipariş verilerek ikili altın set oluşturulabilir. Tüm siparişler için ücretsiz kargo imkanı vardır. Özel hediye kutusunda gönderilen siparişler sigortalı kargo ile kullanıcısına teslim edilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR