₺11.410,00
₺13.510,00
₺37.800,00
₺8.050,00
₺7.840,00
₺7.560,00
₺7.420,00
₺7.700,00
₺7.420,00
₺4.620,00

Altın Tasarım Kolye

Küçük sade kolye uçlarından karmaşık tasarımlara kadar çeşitlilik gösteren ürünleri, altın tasarım kolye kategorimizde bulabilirsiniz. Ema Jewellery olarak sizlerle buluşturduğumuz bu kategori içerisinde, fantazi kolyeler, taşlı modeller, modern tasarımlar, isim yazılı kolye uçları gibi birçok seçeneğe göz atabilirsiniz. Altın tasarım kolyeler ile en basit kombinlerinize bile sıra dışı bir şıklık katabilirsiniz. Son dakikada hazırlanmanız gereken ve hızla kombin yapmanız gereken anlarda takacağınız bir kolye ile harika görüntüler elde edebilirsiniz. Hiçbir çaba harcamanıza gerek kalmadan yüksek kalitedeki kolyelerin verdiği benzersiz havanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Altın Tasarım Kolye Modelleri

 

Sevdiklerinize veya kendinize almak için özel bir altın tasarım kolye arıyorsanız sayfamızdan kolayca bulabilirsiniz. İstediğiniz harfi yazdırabileceğiniz altın tasarım kolye modelleri, bu özel ürün seçeneklerinden birisidir. İsminizin baş harfini veya sizin için değerli birinin isminin baş harfini yazdırarak kolyeyi satın alabilirsiniz. Alışveriş sürecindeki sipariş notuna istediğiniz harfi belirtmeniz bu şık ve anlamlı kolyeye ulaşmanız için yeterlidir. Baş harfler yazdırabileceğiniz bu hediyeler; yıldönümleri, doğum günleri, mezuniyet, sevgililer günü, anneler günü, kadınlar günü gibi özel anlarda verilebilir. Harf yazılı altın kolyeler, bu günleri daha unutulmaz hale getirir. Hediyeyi verdiğiniz kişi her taktığında sizi ve ona olan sevginizi hatırlamış olur. Baş harf yazdırabileceğiniz altın tasarım kolye çeşitleri kendi içerisinde çeşitlilik gösterir. Dikdörtgen şeklini andıran, çevresi parıltılı taşlarla çevrelenmiş, ortasında harfin yer aldığı ve siyah arka plana sahip kolyeler, popüler olarak tercih edilen seçenklerimizden birisidir. Siyah arka planın kullanılması altın rengiyle eklenen harfin parlayarak ön plana çıkmasını sağlar. Çevresinde yer alan parıltılı taşlar, kolyeleri  ilgi odağı haline getirir. Siyah arka plana sahip tasarımlarda, kalp şeklinde olan harfli kolyeler de bulunur. Kalp şekline sahip, farklı bir renkteki arka planı olan tasarım arayanlar mavi veya beyaz renkteki altın tasarım kolyelerimizi tercih edebilir.

 

Örme kolye uçlarına sahip altın kolyeler, geleneksel ve klasik bir aksesuar isteyenlerin göz atabileceği modellerimizdir. Oval şeklindeki örme kolye ucu hem sade bir şıklık yansıtabilir hem de daha dikkat çekici bir görüntü oluşturabilir. Tarzının bu şekilde değişiklik göstermesi, kolye uçlarının boyutlarına ve renklerine bağlıdır. Tek renk olan ve küçük ölçülere sahip yuvarlak örme kolyeler, gündelik yaşamda bile kullanılabilen sade parçalardır. Büyük boyutlara, gümüş, altın, beyaz gibi farklı renklerin bir araya getirildiği tasarımlara sahip modeller ise kombinlerin temel parçası olmaya adaydır. Bu tarzdaki aksesuarları özel günlerde takmak için saklamanız ve sade bir kombinle birleştirerek dengeli bir görüntü elde etmeniz önerilir.

Altın Tasarım Kolye Çeşitleri

 

Altın tasarım kolye, tek bir zincirin ucunda sallanan kolye ucuna sahip olabildiği gibi ikili, üçlü zincirlerin bir araya getirildiği tasarımlarda da olabilir. İki veya üç zincire sahip modeller, boyun çevresinde daha geniş bir alan kaplar. Bu özellikleri özellikle akşam saatlerinde takılmak için ışıltılı ve moda akımlarına uygun aksesuarlar olmasını sağlar. Zincirlerin üzerindeki tasarım detayları, kalınlıkları gibi özellikleri farklılık gösteren ürün seçeneklerimiz sayfamızda mevcuttur. Bu seçenekler arasında seçiminizi yaparken zincir üzerindeki tasarım detayları arttıkça daha hareketli bir tarz oluştuğunu göz önünde bulundurmak gerekir. Eğer kıyafetlerinizde ve kolyeye ek olarak takacağınız aksesuarlarda da çok fazla detay bulunuyorsa göz yoran bir sonuç elde edebilirsiniz. Bu durumdan kaçınmak için ikili, üçlü zincirlere sahip altın tasarım kolye modellerini sade kıyafetler ve aksesuarla birlikte kullanmanız önerilir.

 

Altın Tasarım Kolye Fiyatları

 

Sepette indirim fırsatlarından yararlanarak hayallerinizdeki altın tasarım kolye modellerine sahip olabilirsiniz. Aradığınız spesifik bir tasarım veya tarz bulunmuyorsa altın tasarım kolye çeşitlerini sıralayarak ürünlerimize göz atabilirsiniz. Renk, tarz, tasarım açısından geniş bir yelpazeye sahip altın tasarım kolyelerimiz arasından size hitap eden bir ürünü hızla bulabilirsiniz. Kendinize hangi tarzı yakıştırdığından emin değilseniz bile beğendiğiniz birkaç modele kolayca ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. İndirimli altın tasarım kolye fiyatları sayesinde birden fazla ürün alabilir, birbirinden farklı tarzları deneyebilirsiniz. Fiyat aralıklarının değişmesinde rol oynayan altın ayarı, kolye ağırlığı, zincir uzunluğu gibi detaylar hakkında bilgilere ürünlerin sayfalarından erişebilirsiniz.