Altın İkili Set

Takıların birbirine uyup uymaması gibi durumları ortadan kaldıran altın ikili set modelleri modern tasarımlara sahiptir. Bu setler çoğunlukla kolye bileklik ya da kolye küpe ikilisi olarak set haline getirilir. Hangi setin ve tasarımın tercih edileceği tamamen zevke kalmıştır. Genellikle bu setleri seçerken birden fazla kombine uyum sağlayacak modellere öncelik verilir. Şık ve estetik duruşu ile tüm dikkatleri üzerine çeken setler zamansızdır yani her zaman kullanılabilir. Kombinlerde birden fazla altın takı kullanmayı sağlayan altın ikili set çeşitleri tüm kadınlar tarafından tercih edilebilir.

Altın kolyelerin zincir uzunluğuna dikkat etmek takıldığında daha hoş görünmesini sağlayacaktır. Ebatları kişiye tam uyan setler şık duracak, model kendini daha iyi belli edecektir. Renkleri ve tasarımlarıyla birbirini tamamlayan altın mücevherler hayal edilen uyumlu görünümü yakalamak için idealdir. Hem hareketli hem de sade bir tarz yakalamak isteyenlere uygun birbirinden farklı model alternatifleri vardır.

Modern Altın İkili Set Çeşitleri

Mücevher modasına uygun şekilde tasarlanan altın ikili set çeşitleri kişisel zevklerle uyumlu parçalara sahiptir. Tasarımların yoğunlukları ve kalınlıkları birbiriyle aynı değildir. Ağır aksesuarlar takmaktan hoşlanmayanlar için daha hafif ve günlük modeller de mevcuttur. Seçilen modelde altının ayarı, ağırlığı, parlaklığı ve fiyatı değişkenlik gösterebilir. Genellikle altın kolye, küpe ve bileklik setlerinde 14 ayar altın kullanılır. Bu sayede takılara daha kolay şekil verilir ve değerini kaybetmez.

Altın ikili set olarak küpe tercih edecekler için sallantılı ve doğrudan klipsli küpe seçenekleri vardır. Gösterişli modelleri sevenlerin seçimi genellikle sallantılı küpeli setlerden yanadır. Bileklikli setlerde ise farklı kalınlıklarda olan gurmet taşlı setler en beğenilenler arasındadır. 19 mm kalınlığa kadar tasarlanan kolye ve bileklikler birinci sınıf el işçiliğinin ürünüdür. Her bir ürün için ömür boyu bakım onarım garantisi verilir. Böylece alınan altın takılar daha kullanışlı ve dayanıklı olacaktır.

Altın İkili Set Fiyatları

Online mağazaya özel altın ikili set fiyatları indirimlidir. Bu fiyatlar belirlenirken altının ağırlığı ayarı, set içinde bulunan parçalar ve bunların tasarımları dikkate alınır. Kampanya kapsamında satışa sunulan setler alışverişi bütçeyi zorlamadan yapabilmeyi sağlar. Böylece altın setler sevgililer günü, doğum günü, yıldönümleri, mezuniyet ve anneler günü gibi tüm özel günler için rahatlıkla tercih edilebilir hale gelir.

Kişisel zevklere uygun parçaları içeren altın ikili set çeşitleri kişisel tarzı en iyi şekilde yansıtır. Model ve fiyat çeşitliliğinin fazla olması sayesinde herkes kendine uygun olan sete sahip olabilir. Hareketli ve zarif aksesuarlar içeren altın ikili set çeşitleri altın renginin şıklığı ve parlaklığıyla ayrı bir havaya sahiptir. Renkli mine, gümüş, lacivert gibi farklı renk detaylarına sahip altınlar değişik tasarım arayışında olanların ilgisini çekecektir. Tüm modellerin üretiminde kalitenin öncelikli tutulması altın ikili set modellerinin seçimini rahatça yapabilmeyi sağlayacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR