Altın Künye Modelleri

En şık giyim kombinleri tamamlamada ve en sıradan giysileri bile son derece şık ve gösterişli kılmada yıllardır ilk tercihlerden olan altın künye modelleri Ema Jewellery tasarımcıları tarafından büyüleyici detaylarla sizlere sunuluyor. Altının en parlak ve en kaliteli versiyonlarının usta bir işçilikle işlendiği tasarımlarda sezonun gözde trendleri kadar benzersiz fikirlere de yer verilmesi ise herkesin dikkatini çekiyor. Siz de ister miniklerin sevimlilikle ışıldamasını sağlayacak çocuk altın künye modelleri ister kendi şıklığınıza şıklık katacak bileklikler için hemen şimdi tasarımları yakından incelemeye başlayabilirsiniz.

En Şık Altın Künye Modelleri

Modelleri yakından incelediğimizde altının yüzyıllardır zenginliğin, zarafetin ve asaletin temsilcisi olmasını sağlayan ışıltısı kadar modern işleme ve süsleme fikirlerinin de son derece dikkat çekici olduğunu görebilirsiniz. Tasarımların özel organizasyonlar ve davetler için tamamlayıcı olmasının yanında gündelik hayatta da keyifle ve rahatlıkla kombinlenebilir olmaları, tasarımların çok yönlü düşünerek ortaya konduğunu gösterirken, tercihiniz ne yönde olursa olsun bu şıklığın her daim bileklerinizde olmasını da sağlamaktadır. Ema Jewellery altın künye modelleri zincirlerin ortasında yer alan ve isim yazılan plaka boncukta mine işlemelerinden kırmızı kalp desenine kadar pek çok şık motifle canlandırılırken, dileyenlerin yalnızca ince zincir şıklığını da aynı kaliteyle taşıması mümkün olmaktadır. Tüm ürünlerinde geçerli olduğu gibi bileklik ve künyeler için de 24 ayar yüksek kalite altını odak noktasına alan tasarımcılar, böylesi kaliteli ham maddelerin hak ettiği şekilde işlenmesine son derece özen göstermekte, her biri alanının deneyimli uzmanı olan el işçileriyle hayat bulan tasarımlar, siz hangi modeli seçerseniz seçin aynı ışıltıyla bileklerin çok daha zarif ve dikkat çekici olmasını sağlayacaktır.

Çok Sevilen Çocuk Altın Künye Modelleri

Çocukların bileklerini süsleyerek onların kendine özgü şıklık anlayışına ve sevimliliklerine bambaşka bir boyut katan künyeler, özellikle miniklere farklı hissettirmek isteyenlerin tercihi oluyor. Çocuk altın künye modellerinde incelikle düşünülmüş ve özenle işlenmiş pek çok zarif detay ve süsleme yer alırken, senelerin değişmez klasiği nazar boncuklarının ise sayısız farklı model formuyla çeşitlendirildiği görülüyor. Böylece tercihini klasiklerden yana yapanların dahi farklı alternatifler arasından en uygun bulduğunu seçerek minikler için her koşulda fark yaratan görünümler yakalaması mümkün olabiliyor. Çocuk altın künye modellerinde nazar boncuğu haricinde farklı kalınlıklardaki tek veya çoklu zincirler üzerinde oldukça farklı süsleme detayları görebilmeniz mümkün. Geleneksel beklentileri modern üretimle birleştiren ve çocuk altın modasına bambaşka bir soluk getirmeye odaklanan Ema Jewellery tasarımcıları, köşeli formda mavi mineli isim plakasından bronz renkte toplara, şerit şekli verilen mini boncuk dizilerinden isim yazılabilen kalpli modellere kadar her türlü şık model fikrini gözler önüne seriyor. Sizlere de böylesi bir çeşitlilik içerisinde doyasıya karar vermek ve miniklerin üzerinde görmekten en çok keyif alınacak olan modeli rahatça seçmek kalmakta.

Altın Künye Fiyatları

Hem hediyelerle sevdiklerine kendini özel hissettirmek hem ailenin minik üyelerini ışıltılarla süslemek hem de kendiniz altının büyüleyici güzelliğiyle şımartmak isteyenler için altın künye fiyatları sık araştırılan ve merak edilen bir konu olmaktadır. Ema Jewellery’nin seçkin tasarımları, yüksek kalite altınları ve benzersiz işçiliği ile herkese görür görmez kendine hayran bıraktıran modelleri ise herkesin bu tarifsiz güzelliği kolayca erişebilmesi için en uygun fiyat aralıklarında kataloğa yerleştirilmekte, ayrıca her kategoride görebileceğiniz büyük indirimlerle altın künye fiyatları daha da cazip bir hal almaktadır. Siz de kendiniz veya sevdikleriniz için bileklerden çıkarılmak istenmeyecek ve her ortamda, her atmosferde daima taşımak istenecek olan benzersiz modelleri hemen şimdi keşfetmeye başlayabilir, her biri uygunluğuyla dikkat çeken Ema Jewellery altın künye fiyatları sayesinde düşünmeden şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR