Altın Setler, Modelleri ve Fiyatları 2024

Tüm özel günlerin vazgeçilmez takıları arasında altın setler yer alır. Göz kamaştıran görüntüleri ve büyüleyici tasarımlarıyla en ayrıcalıklı hissedilen anlarda tercih edilen aksesuarlardır. Üstelik sadece düğün, nişan gibi etkinliklerde değil, daha birçok ortamda ve gündelik hayatta dahi kullanılmaları mümkündür. Aynı zamanda hediye olarak düşünüldüğünde, en etkileyici seçeneklerden biri olduğunu söylenebilir.

 

Altın set modelleri; taşlara, figürlere ve çeşitli işlemelere sahiplerdir. Ek olarak ışıltılı görünümleriyle de ön plana çıkarlar. Genellikle bileklik, küpe ve kolyeden oluşan bu setlerin parçaları birbirleriyle uyumlu haldelerdir. Böylelikle abiye, elbise ve daha birçok şık kombinle birlikte kullanılabilirler. Çeşitli boyut ve taş seçenekleriyle daha esnek seçim imkanı da ortaya çıkar. 

Altın Set Fiyatları

Altın takı modellerinde fiyatı belirleyen birçok unsur vardır. En temeldeyse dünya genelindeki arz-talep dengesi yer alır. Bununla birlikte görünümü zenginleştirmek için yapılan; değerli taş işlemeleri, figürler, özel işçilik gerektiren detaylandırmalar vb. işlemeler de değer konusunda belirleyicidir. Aynı zamanda uzunluk ve ağırlık gibi ayrıntılar da altın set fiyatları noktasında farklı sonuçların ortaya çıkmasına neden olur.

 

Her ne kadar birçok faktörden söz edilebilse de Altın set fiyatları üzerinde en etkili olan faktör karat değeridir. 14, 22, 24 gibi dereceler, saflık oranını ifade ederler. Bu değerin yüksek olması altının daha saf olduğu anlamına gelir. Bu nedenle ürünlerin maddi karşılığına direkt olarak etki eder. Ayrıca; boyut, taş işlemeleri ve desenler maliyetlerini etkilediğinden 14 ayar altın set fiyatları noktasında da farklı seçenekler karşınıza çıkar.

Altın Set Modelleri

Altın set modelleri, çeşitli renk ve desen seçeneklerini içerir. Böylelikle tarzınızı veya karakterinizden bir parçayı temsil ettiğini düşündüğünüz herhangi bir detayı takılarınızla yansıtabilirsiniz.

 

Tabiatı kombinlerinizde hissetmek için yılan veya fil figürlü gurmet setleri, gökyüzüne ilgi duyuyorsanız da yıldızlı alternatifleri tercih edebilirsiniz. İşlemelere önem veriyorsanız; oval, zümrüt, yakut, safir, figaro ve daha birçok taş detayı olan altın setler sizin için en doğru seçenek olabilir. Sadelikten yana olmanız durumunda ise klasik görünümlü modelleri değerlendirebilirsiniz. Bununla birlikte boyut olarak; 7, 9, 11, 13, 15 ve 19 mm gibi birçok opsiyonu da tasarımlarla birlikte göz önünde bulundurabilirsiniz. 

Günlük Altın Set Modelleri

Günlük altın set modelleri; düğün, nikah, yıldönümü ve davetler gibi özel anlardan ziyade gündelik hayatta tercih edilebilecek takı seçenekleridir. Zarafet ve şıklıktan ödün vermeden tasarlanan bu ürünleri taşımak veya çeşitli kombinlere entegre etmek daha kolaydır. Sadelik ve incelik gibi unsurlar gözetilerek tasarlanan günlük takı modelleri, kıyafetlerinizin ya da kombinlerinizin önüne geçmezler. Bundan dolayı rutin yaşantınızdaki tüm etkinliklerde rahatlıkla kullanılabilirler.

 

Günlük altın set modelleri ince ve spor görünümleriyle öne çıkarlar. Böylelikle sadece elbiseyle değil, daha rahat giysilerle birlikte kullanımları da mümkün olur. Bir aksesuardan ziyade, kombininizin en önemli tamamlayıcı unsurlarından biri haline gelirler.

Altın Set Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Altın set seçiminizin kusursuz olması adına belirli faktörler çerçevesinde hareket edilmesi gerekir. Öncelikle hangi kıyafetle birlikte kullanılacağına karar verilmelidir. Elbise, abiye, takım vb. giysi seçenekleriyle uyumluluğu göz önünde bulundurulmalıdır. Daha sonrasında nasıl bir davette kullanılacağı da önem taşır. Ardından ten renginiz, sevdiğiniz taş işlemeleri, figürler ve boyut gibi detaylar dikkate alınmalıdır. Tüm bu ayrıntılar doğru bir seçim yapmanıza büyük ölçüde yardımcı olacaklardır. 

 

Size hitap eden tarz ve ilgi alanlarınız ne olursa olsun Ema Jewellery’de aradığınız altın set ürünlerini bulabilirsiniz. Tüm seçenekleri şimdi keşfedebilir, benzersiz zerafete kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Altın Takı Seti

Hazır kombinlerden ve altının tarifsiz ışıltısından oluşturulan setler yani altın takı seti tasarımlarımız, hem özel günlerde tüm dikkatlerin sizin üzerinizde olmasını sağlamak hem de hediye ederek nişan, düğün gibi günlerde unutulmaz bir iz bırakmak için en iyi tercihler arasında yer alıyor. Sezonun öne çıkan altın set modelleri ve fiyatları hakkında en güncel ve en bütçe dostu seçenekleri öğrenmek içinse sizleri altın dünyasına dair her kategoride olduğu gibi ilk olarak Ema Jewellery karşılıyor.

Altın Takı Seti Tasarımlarını Tercih Etmenin Avantajları


Özellikle düğün gibi kapsamlı davetlerde veya şıklığın ön planda olduğu organizasyonlarda hem ev sahibi hem misafir olarak dikkatleri üzerine çekmek isteyenler için bilindiği gibi altından yapılan tasarımlar ilk akla gelen seçenek oluyor. Ancak altının sınırlarını çizmesi mümkün olmayan sonsuz seçeneği bir araya getiren kalite ve ışıltısı, Ema Jewellery tasarımcılarının modaya yön veren yaratıcılığının elinde son derece farklı parçaların bir arada sunulduğu altın takı seti modellerine dönüşüyor. Hediye almak için de kendi kişisel kullanımınız için de güvenle inceleyebileceğiniz tasarımlarımız, özellikle müşterilerimizin farklı dünyalarından, farklı enerjilerinden ve farklı ruhlarından ilham alınarak tasarlanmasıyla kendi alanında öne çıkıyor. Öyle ki kalın zincirler üzerine nazar boncuğu işlenmesiyle oluşturulan bileklik ve gerdanlık setleri her gün kullanıma uygun olup karakterinizin asaletini üzerinize yansıtmanıza olanak tanırken daha fantezi görünümlerden hoşlanan ve parıltılı dünyaları seven hanımlar için de bol taşlı ve ince zincirli altın takı seti modellerini görmek mümkün olabiliyor. Tüm bu çeşitlilik gibi hazır şekilde uyumu sağlanmış olan parçaları da görmek müşterilerimizi bir hayli memnun ediyor, ayrıca hediye seçimleri sırasında doğru parçaları birleştirmeye çalışanların da işleri bir hayli kolaylaşıyor. Siz de yıldızlardan boncuklara kadar her türlü detayın yer aldığı altın set modelleri ve fiyatları hakkında inceleme yapmak için hemen kataloğumuza göz atabilir, ustaların elinden çıkan bu modern ve eşsiz görünümün verdiği özgüveni rahatlıkla deneyimleyebilirsiniz.

Görmeden Karar Vermemeniz Gereken Altın Takı Seti Modelleri


Geçtiğimiz sezonlarda dikkatleri çekip hala etkisini korumakta olan ve moda dünyasına olan hakimiyetini sağlam bir zemine oturtan altın set modelleri ve fiyatları hem şıklığınızı hem bütçenizi korumaya aynı anda yardımcı olacak şekilde dizayn ediliyor. Haliyle altın alışverişlerinizi yaparken veya özel gün mücevherlerinizi seçerken mutlaka öncesinde bu tasarımları gözden geçirmeniz öneriliyor. Hediye seçimi sırasında kombin oluşturma sorunu gibi set içerisindeki parçaların farklı günlerde tek başına kullanılabilir olması sorununa da aynı anda yanıt veren tasarımlarımız, görüntüsü gibi geniş kullanım alanı işlevselliğiyle de müşterilerimiz tarafından oldukça beğeniliyor. Her iki yanında geometrik mini taş işlemesi bulunan renkli el çantası şeklindeki uç tasarımına sahip altın takı seti sevimli ve zarif bir görünümün yanı sıra feminen ve ışıltılı bir görünüm için de ideal olarak kullanılabiliyor. İkili olarak sunulmasıyla gündelik kullanıma da uygun olan bu setlerde elbette tek bir uç tasarımı izlenmiyor ve farklı renklerdeki nazar boncuklarından kar tanesi görünümlü uçlara kadar pek çok motif bir arada sunuluyor. Sezonun öne çıkan parçalarından olan bu ikili setler özel günlerde sevindirmek ve onu her daim düşündüğünüzü göstermek istediğiniz sevdikleriniz ve yakınlarınız için de kişiye özel harika birer hediye seçeneği olarak mutlaka değerlendirilmeyi hak ediyor.

En İdeal Altın Set Modelleri ve Fiyatları


Yan yana farklı altın boncuk motiflerinin dizilmesiyle oluşan setlerden, küpelerinde püskülden ve kolye ucunda mavi rengin canlılığından faydalanılan setlere kadar tüm set modelleri ve fiyatları müşterilerimize özel olarak Ema Jewellery ayrıcalığıyla sunuluyor. Tüm bu çeşitlilik içerisinde her biri son derece büyük düşünme ve uygulama süreçleri neticesinde ortaya konan ince işçilikli tasarımları değerlendirmek ve hediye seçimlerinizi yapmaksa bir hayli keyifli hal alıyor. Fantezi tarzın en iyi temsilcilerinden olan ve orta kısmına doğru kalınlığı değişerek göz oyunları yapan ışıltılı setlerden beyaz serpiştirilen ponponlu uç tasarımına sahip setlere kadar her türlü yenilikçi fikri yan yana değerlendirme imkanı sunan Ema Jewellery, takı seti seçimlerinizde benzersiz olanları bulabilmeniz için tek adres oluyor. Deneyiminin yanı sıra öncü farklarıyla ve sınır tanımayan modernliğiyle de dikkat çeken tasarımlarımız, tarzınıza bağlı olarak hem gündelik şıklık hem özel gün şıklığı için aynı keyif ve hazla kullanılabiliyor.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR