BİZ KİMİZ ?

 

Ben değil biz!” mottosuyla hayata geçirilen EMA, enerjisini gençliğinden ve ekip çalışmasından alan bir firmadır. Deneyimi enerjiyle harmanlayan bir marka olarak tasarım çeşitliliği ve form zenginliği sunuyoruz. Gençkadromuz ve deneyimli tasarımcılarımız ile Türkiye genelinde birçok kurumsal ve seçkin firmayla çalışan markamızın, Orta Doğudan Avrupaya uzanan geniş bir yelpazede iş birlikleri bulunuyor. İlham almak için geziyor,gezdikçe tasarlıyoruz…sacası yurt içi ve yurt dışı moda trendlerini takip ediyor, bunları özel koleksiyonlarımıza yansıtıyoruz.

 


Tasarım ne kadar güçlüyse, firma o kadar iyidir!” fikrini benimseyen markamız aynı zamanda kaliteyi ulaşılabilir kılmaya özen gösteriyor. Gösterdiği bu özeni, sunduğu hizmet ve müşteri memnuniyetinde de hassas bir
şekilde devam ettiren EMA, sizden gelen yorum ve görüşleri de çok önemseyerek koleksiyonlarına yansıtıyor. Dünya trendlerini ve modasını takip eden yaratıcı ekibimiz, her yaşa hitap eden koleksiyonlara imza atıyor. Modern formların klasik detaylarla şekillendiği modellerden, eğlenceli karakterler içeren çocuk koleksiyonuna kadar birçok özel konsept ve tasarım ürün vitrinlerde yer alıyor. Vitrinden seçtiğiniz o çok özel EMA tasarımı ile eşsizolduğunuzu hissedin ve hayatınıza kattığımız ışıltının tadını çıkarın. Dinamik, özgür, tarz sahibi kadınların vazgeçilmezi EMA, aradığınızı bulduğunuz adres olacak.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR