Çağla Şıkel Özel Tasarım Ürünleriyle Stil İkonu Olmaya Hazırlanın

Güçlü ve modern kadınların önde gelen temsilcilerin biri olmanın yanında, altının kullanıldığı benzersiz kombinleriyle moda dünyasının sevilen yüzü Çağla Şıkel Ema Jewellery’de! Ünlülerin tercihi Ema Jewellery için klasiklere saygı duruşunda bulunarak tasarlanan ve aynı zamanda özgün detaylarıyla yeni nesil tasarımların farkını gösteren Çağla Şıkel koleksiyonuyla siz de içinizdeki ışıltıyı takılarınıza yansıtabilirsiniz.
 

Çağla Şıkel Özel Tasarım Ürünlerinde Neler Var?


Altının gündelik kombinlerin yanı sıra özel günlerin de vazgeçilmezi olduğunu bilenler için Çağla Şıkel ve Ema Gold iş birliğiyle ortaya çıkan tasarımlardan daha iyi bir seçenek olamaz. Çok yönlü kullanıma uygun bu orijinal tasarımlar sayesinde ve altının lüks hissiyle artık her gün bir başka güzel. Moda dünyasının önde gelen isimlerinden

Starların Tercihi Çağlaxema


Yalnızca yüksek kalite altınları ve alanındaki lider tasarımcılarıyla değil, aynı zamanda benzersiz işçiliği ve klasik altın şıklığını son derece sıra dışı detaylarla birleştirmesiyle de Çağlaxema farkını her koleksiyonda görebilirsiniz. Çağla Şıkel koleksiyonunda yer alan özel tasarımlarla ise altının verdiği özel hissi en üst seviyeye çıkarabilir, tarzınız gibi duruşunuzu da starların tercihleriyle yenileyebilirsiniz. Nazar boncuğu gibi altınla bir arada görmeyi çok sevdiğimiz geleneksel sembollerin veya yıldız gibi şıklığı sadeliğinden ileri gelen geometrik motif formalarının bir arada kullanıldığı Çağla Şıkel özel tasarım ürünlerinde %20 indirim fırsatından yararlanmak için acele edin! Yalnızca sınırlı süre geçerli olacak bu büyük indirim avantajıyla siz de Çağla Şıkel’in herkese ilham veren tarzını, altının kadim şıklığıyla bir arada taşıyabilirsiniz. Gurmet setler gibi çok sevilen tasarım gruplarında dahi geçerli olan bu benzersiz indirim sayesinde kendinizi hiç olmadığı kadar özel hissetmeye ve ışıltınıza ışıltı katmaya hazırlanın.

 

Çağla Ema Koleksiyonu

Stil ikonu olmak ve kullandığınız parçalarla hayranlık uyandırmak isteyenler için Çağla ema koleksiyonu doğru seçim olacaktır. Birbirinden şık aksesuarlardan oluşan koleksiyon modern ve güçlü kadınların ev sevilenleri arasında yerini almıştır. Benzersiz tasarımlara sahip olan mücevherler moda dünyasının sevilen yüzü Çağla Şikel’in seçimlerinden oluşur. Yeni nesil tasarımları ile fark yaratan takılar her kadının içindeki ışıltıyı yansıtabilmesini sağlar. Özellikle koleksiyonun en özel parçalarından biri olan Çağla Şikel kolyesi modelleri yoğun ilgi görür.

Herkesin kendine hitap eden takılar bulabileceği Çağla ema koleksiyonu charm kolye uçlarından üçlü setlere kadar birçok parçadan meydana gelir. Hızma, küpe, charm ve setler arasında hem fiyat hem de model çeşitliliği fazladır. Setler genellikle kolye ve bileklik gibi parçalardan oluşur. Altın malzeme kullanılarak üretilen setler ömür boyu bakım onarım garantisi altındadır. Belli bir tutarın üzerine yapılan alışveriş için kampanya mevcut olup kullanıcılara mücevher takı kutusu hediye edilir. Böylece satın alınan Çağla Şikel kolyesi ve diğer tüm mücevherler bu kutu içerisinde muhafaza edilebilir.

Çağla Şikel Kolyesi Çeşitleri

Farklı tasarımların bir arada bulunduğu Çağla ema koleksiyonu içerisinde kolyeler geniş yer tutar. Koleksiyonun en çok ilgi gören Çağla Şikel kolyesi çeşitleri arasında altın guret, taşlı şans kolye, siyah top top altın kolye, altın su yolu, inci altın, altın mineli şans kolye, yakut taşlı gurmet set, nazar boncuklu yıldız altın, kalemli yakut taşlı, kuzey yıldızı, taşlı üçgen, zümrüt taşlı, siyah mineli, Figaro taşlı, yıldız hasır, fil figürlü, deniz yıldızı ve yılan figürlü ve daha pek çok modelde Çağla Şikel kolyesi vardır. Tüm modellerin üretiminin 14 ayar altından olması onları daha kıymetli hale getirir.

Çağla Şikel kolyesi seçerken tekli ya da set halinde almak mümkündür. Bazı Çağla ema koleksiyonu setleri yalnızca kolye ve bileklik, bazıları ile kolye, küpe ve bileklikten meydana gelir. Özellikle farklı tasarımlara sahip olan iki parçalı gurmet setler en dikkat çeken parçalar arasındadır. Çağla Şikel kolyesi çeşitleri değişik mm kalınlıklarda tasarlanması model yelpazesinin daha geniş olmasını sağlar. Çağla Şikel kolyesi ve bilekliklerinin kalınlığı arttıkça fiyatlarında da artışlar olacaktır.

Çağla Ema Koleksiyonu Küpeler

Takı ve aksesuar denildiğinde akla ilk gelen parçalar genellikle küpelerdir. Birbirinden farklı tarzlara sahip olan küpeler altın şıklığı ile bir araya geldiğinde kadınların en sevdikleri takılar haline dönüşür. Çağla ema koleksiyonu içerisinde geniş yer verilen küpeler hem sade hem de göz alıcı detaylara sahiptir. Koleksiyonun en sevilen tasarımları arasında üçgen piramit, zümrüt taşlı, kalemli, beyaz mineli, sallantılı, dikdörtgen ve kuzey yıldızı gibi modeller vardır. Bazı modeller için birden fazla renk seçeneği mevcuttur. Bu sayede alınan küpe başka bir Çağla Şikel kolyesi ile takım olarak kullanılabilir. Kolye ya da küpe fark etmeksizin bütün ürünler birinci sınıf el işçiliği ile ve uzman kadro tarafından üretilir.

Çağla Ema Koleksiyonu Charm Kolye Uçları

Çağla ema koleksiyonu içinde yer alan charm kategorisinde özellikle kolye uçları ilgi odağıdır. Kolye zincirlerine farklı bir görünüm kazandıran bu kolye uçları geniş renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Online mağazaya özel sepette indirimli olarak satılan charm takılar özel günler haricinde günlük kullanım için de uygundur. Her iki kombine de hitap edecek charm Çağla Şikel kolyesi çeşitleri için online mağaza ziyaret edilebilir. Siteden sipariş edilen bütün altın takılar hediye kutusunda gönderilir. Böylece Çağla ema koleksiyonu içinde bulunan parçalar heyecan uyandıracak hediyelik olarak da tercih edilebilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR