₺6.510,00
₺6.510,00
₺6.510,00
₺41.300,00
₺16.800,00
₺47.600,00
₺26.600,00
₺42.000,00
₺49.000,00
₺39.200,00

Çağla Şıkel Özel Tasarım Ürünleriyle Stil İkonu Olmaya Hazırlanın

Güçlü ve modern kadınların önde gelen temsilcilerin biri olmanın yanında, altının kullanıldığı benzersiz kombinleriyle moda dünyasının sevilen yüzü Çağla Şıkel Ema Jewellery’de! Ünlülerin tercihi Ema Jewellery için klasiklere saygı duruşunda bulunarak tasarlanan ve aynı zamanda özgün detaylarıyla yeni nesil tasarımların farkını gösteren Çağla Şıkel koleksiyonuyla siz de içinizdeki ışıltıyı takılarınıza yansıtabilirsiniz.
 

Çağla Şıkel Özel Tasarım Ürünlerinde Neler Var?


Altının gündelik kombinlerin yanı sıra özel günlerin de vazgeçilmezi olduğunu bilenler için Çağla Şıkel ve Ema Gold iş birliğiyle ortaya çıkan tasarımlardan daha iyi bir seçenek olamaz. Çok yönlü kullanıma uygun bu orijinal tasarımlar sayesinde ve altının lüks hissiyle artık her gün bir başka güzel. Moda dünyasının önde gelen isimlerinden

Starların Tercihi Çağlaxema


Yalnızca yüksek kalite altınları ve alanındaki lider tasarımcılarıyla değil, aynı zamanda benzersiz işçiliği ve klasik altın şıklığını son derece sıra dışı detaylarla birleştirmesiyle de Çağlaxema farkını her koleksiyonda görebilirsiniz. Çağla Şıkel koleksiyonunda yer alan özel tasarımlarla ise altının verdiği özel hissi en üst seviyeye çıkarabilir, tarzınız gibi duruşunuzu da starların tercihleriyle yenileyebilirsiniz. Nazar boncuğu gibi altınla bir arada görmeyi çok sevdiğimiz geleneksel sembollerin veya yıldız gibi şıklığı sadeliğinden ileri gelen geometrik motif formalarının bir arada kullanıldığı Çağla Şıkel özel tasarım ürünlerinde %20 indirim fırsatından yararlanmak için acele edin! Yalnızca sınırlı süre geçerli olacak bu büyük indirim avantajıyla siz de Çağla Şıkel’in herkese ilham veren tarzını, altının kadim şıklığıyla bir arada taşıyabilirsiniz. Gurmet setler gibi çok sevilen tasarım gruplarında dahi geçerli olan bu benzersiz indirim sayesinde kendinizi hiç olmadığı kadar özel hissetmeye ve ışıltınıza ışıltı katmaya hazırlanın.