Altın Kolye Ucu

Kolyeler, boyun çevresini sararak ilk izlenimde zarif bir görüntü elde edilmesini sağlar. Aksesuarlar arasında popüler olarak tercih edilen seçeneklerden birisi olan kolyeler geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Sade, küçük tasarımlardan büyük ve parlak taşlara kadar farklılık gösterebilen aksesuarlar bulunur. Kolyelerin bu farklılığı göstermesini sağlayan detayı, uçlarıdır. Altın kolye uçları, tüm aksesuarın en dikkat çekici noktası olup, tarzının değişmesinde rol oynayan ana faktördür. Ema Jewellery olarak sizlerle buluşturduğumuz altın kolye ucu kategorisi, aksesuarlarda aradığınız çeşitliliği elde etmenizi sağlar. Sade ve klasik bir kolye zinciri aldıktan sonra altın kolye uçlarını sürekli olarak değiştirerek bambaşka aksesuarlar elde edebilirsiniz. O gün yaptığınız kombin, gideceğiniz ortam, ruh haliniz, moda akımları gibi sürekli değişen faktörlere uygun aksesuar seçimini bu şekilde yapabilirsiniz. Kategorimizdeki altın kolye ucu çeşitlerini fiyatları artan veya azalan özelliklerine göre sıralayarak inceleyebilirsiniz. Aksesuar koleksiyonunuza ekleyeceğiniz altın kolye uçları sayesinde sürekli yepyeni bir tarza bürünmenin keyfini tadabilirsiniz.

Altın Kolye Ucu Modelleri

Her tarzdan kombinle birlikte kullanabileceğiniz klasik ve sevimli altın kolye ucu çeşitleri arasında kalp şeklinde olanlar yer alır. Her kadının aksesuarları arasında yer alması önerilen zamansız bir parça niteliğindedir. Kategorimizden ulaşabileceğiniz kalp şeklindeki altın kolye ucu modelleri arasında çok çeşitli renk alternatifleri mevcuttur. Beyaz ve siyah modeller popüler olarak tercih edilen altın kolye ucu renkleri arasında ilk sıralarda yer alır. Bu iki rengin farklı tonlarla uyum içerisinde kullanılmasının kolay olması, beğenilerek takılmasını sağlayan temel özellikleridir. Kalp şeklindeki altın kolye uçlarında yumuşak bir renk arayanlar rose gold tonlarındaki seçeneğe göz atabilir. Canlı ve dikkat çekici bir renk isteyenler için hazırlanmış mavi renkli altın kolye ucu modelleri de mevcuttur.

Geometrik şekillerle hazırlanan tasarımlar hem gündelik yaşamda hem de özel kutlamalarda takılabilen altın kolye uçlarıdır. Dikdörtgen şeklindeki tasarımlar, standart geometrik şekilli altın kolye uçlarından birisidir. Dikdörtgen şeklin ortasında farklı renklerden taşların yer aldığı tasarımlar sunulur. Zümrüt, safir ve yakut, bu taşlara örnek olarak gösterilebilir. Taşların parlak yeşil, mavi ve kırmızı renkleri, altının ışıltılı yapısı ile harika bir uyum sergiler. Taşların büyüklüğü, dikdörtgen çerçevesinin tasarımı gibi özellikleri değişen altın kolye uçlarını sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. Geometrik şekilli modeller arayanlar markamızın yüksek kalitesiyle sunulan üçgen, yuvarlak, yıldız gibi farklı ürünleri bulabilir.

Altın Kolye Ucu Özellikleri

Aksesuarlarında modern ve yenilikçi tasarımlara yer vermek isteyenlerin beğeneceği altın kolye ucu çeşitleri bulunur. Altın kolye ucu özellikleri ve tasarım detayları her üründe değişiklik gösterir. Kedi şeklindeki kolye ucu, kombinlerinizi süslemek için kullanabileceğiniz bir seçenektir. Kedi başını anımsatan bu sevimli tasarımda, beyaz, sarı, yeşil, mavi gibi renk alternatifleri vardır.

Hayvan simgelerindeki altın kolye ucu sevenlerin seçenekleri kediyle sınırlı değildir. Beğenilen altın kolye ucu özellikleri arasında, ürünlerimizin geniş çeşitliliği yer alır. Kaplumbağa şeklinde şık altın kolye uçları parçalarımız da bu çeşitliliğin bir parçasıdır. Kaplumbağa tasarımındaki altın kolye ucu modelleri de canlı ve farklı renk seçeneklerine sahiptir. Ayrıca kaplumbağanın sevimli tasarımının nazar boncuğu gibi klasik bir görüntüyle bir araya getirildiği ürünler vardır. Nazar boncuğunun kullanıldığı bu ürün modelimiz, geleneksel bir tarzın daha modern bir görüntüyle bir araya getirilmesini sağlar. Dengeli bir şıklığı yansıtan aksesuarlar niteliğindedir.

Balık, fil, deniz yıldızı gibi daha birçok hayvanın simgesini içeren parçaları, sayfamızda bulabilirsiniz. Modern tasarımlar denince bahsedilmesi gereken seçeneklerimizden bir diğeri, şimşek şeklindeki kolyelerdir. Özellikle genç kadınlar tarafından sıklıkla takılan tasarımlarımızdan birisidir. İlgi çekici şimşek tasarımındaki altın kolye uçları, tüm kombinin temel noktası haline gelmeye aday parçalardır.

Altın Kolye Ucu Fiyatları

Kategorimizden beğendiğiniz tüm altın kolye ucu fiyatları alışverişi kolaylaştıran aralıklarda sunulur. Altın kolye ucu fiyatları, Ema Jewellery kampanyalarına ve online alışverişe özel fırsatlara göre değişiklik gösterir. Sepette farklı oranlarda indirimler uygulanır ve bütçeniz dahilinde altın kolye ucu alışverişi yapmanız sağlanır. Yüksek kalitedeki materyalleri sayesinde uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz altın kolye uçlarına indirim fırsatları ve kaçırılmayacak fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz bir tasarımın en sevdiğiniz rengindeki kolye ucunu alışveriş sepetinize ekleyerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

14 ayar altına, parlak ve pürüzsüz yüzeye, benzersiz şıklığı yansıtan tasarımlara sahip altın kolye ucu çeşitlerini satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz bir tasarımı sevdiklerinize de alarak bir arkadaşlık kolyesi haline dönüştürebilirsiniz. Zarafeti yansıtan altın kolye uçlarını doğum gününde annenize verebilirsiniz. Çevrenizdekilere hediye olarak verebileceğiniz unutulmaz altın kolye uçlarına Ema Jewellery kalitesi ve uygun fiyat aralıkları ile ulaşabilirsiniz.

14 Ayar Kolye Ucu

14 ayar kolye ucu tasarımları; yıldız, kalp, harf, taş ve daha birçok özel detaylara sahiptir. Her tarza hitap eden sade ve şık görünümleri, beklentilerinize tam olarak karşılık verir. Kusursuz bir sadelikle tasarlanan altın kolye uçları, 14 karat olmaları nedeniyle 583-585 arasında saflık değerleriyle üretilirler. Bu yapıları sayesinde boynunuzda ağır bir altın görüntüsü yerine, çok daha zarif bir duruşla yer alırlar. 

Zincir ya da kolye ipleriyle çok çabuk bir şekilde bağlayabileceğiniz 14 ayar kolye ucu modelleri, pratik olmaları nedeniyle de istediğiniz zaman farklı bir aksesuara geçmeniz konusunda kolaylık sağlar.

14 Ayar Kolye Ucu Modelleri

14 ayar altın kolye ucu modellerinin özel tasarımları, boynunuzda benzersiz bir aksesuar taşımanız için idealdir. Hem kendiniz hem sevdikleriniz için alabileceğiniz birçok ürün seçeneği mevcuttur. 

Minimal Tasarımlı Kolye Ucu Modelleri

14 ayar kolye ucu modelleri minimal tasarımlarla birlikte çok daha zarif yapıya bürünürler. Şekil veya desen her ne olursa olsun, abartılı bir görünümden uzak kalmaları, her türlü ortamda kullanılmalarını sağlar. 

Balo, özel davetler, akşam yemekleri, düğünler ve daha birçok etkinlikte belirlediğiniz kombininize, özel bir dokunuş katarlar. Minimal olmaları nedeniyle taşıması da oldukça kolaydır ve boynunuzda ağırlık hissetmenize sebebiyet vermezler. Çeşitli şekillerde, özel taş ve detaylarla süslenen minimal tasarımlı 14 ayar kolye ucu modelleri, aksesuar seçimlerinizin ne kadar özgün olduğunu gösterir.

Yıldız Tasarımlı Kolye Ucu Modelleri

Yıldız tasarımlı altın kolye ucu modelleri, gökyüzüne olan ilginizi koleksiyonunuza yansıtabileceğiniz seçeneklerden biridir. Özel taşlarla süslenmiş, farklı desenlerle birlikte dizayn edilmiş ve basitlikten ziyade ince detaylarla donatılmıştır. Yıldız tasarımlı 14 ayar kolye ucu modelleri aşağıdaki gibidir: 

 • Kuzey Yıldızı
 • Deniz yıldızı
 • Sade yıldız
 • Taşlı Kuzey Yıldızı
 • Yıldız Taşlı
 • Kalp Kuzey Yıldızı
 • Yıldız Tektaş
 • Mineli ve kalkan Kuzey Yıldızı
 • Deniz yıldızı
 • Nazar boncuklu
 • Siyah Taşlı

Sınırlı ve belirli kalıplara sığdırılmış olmayan tasarımlar sayesinde seçimlerinizi çok daha rahat yapabilirsiniz.

Taşlı Kolye Ucu Modelleri

14 ayar kolye ucu modellerinin vazgeçilmez detaylarından biri de taşlardır. Her türlü şekil, sembol ya da tasarıma, estetik ayrıntılar katarlar. Sadece süs unsuru olmaktan çıkıp, kolye ucu görünümünün çok daha özel bir dizayna sahip olmasını sağlarlar. 

Saf halde taşlı kolye ucu modellerinden ziyade, çeşitli tasarımlarla birlikte kullanımları estetik anlamda oldukça başarılı sonuçları ortaya çıkarır. Yıldız, kalp, yuvarlak, anka kuşu, harf ve daha birçok şekille birlikte kullanımları söz konusudur. Ek olarak; siyah, tektaş, mineli, yeşil ve zümrüt taşlı modelleri de 14 ayar kolye ucu seçimleriniz sırasında göz atabileceğiniz diğer seçeneklerdir.

Nazar Boncuklu Kolye Ucu Modelleri

Nazar boncuğu, tarihten süregelen etkisi ve yüklenen anlamdan ziyade tasarım olarak da birçok aksesuarda yerini alır. Nitekim 14 ayar kolye ucu modelleri de en çok kullanıldıkları alanlardan biridir.

Mavi ve beyaz tonlarının, altınla eşsiz birleşimini sağlayan nazar boncuklu kolye ucu modelleri, gündelik aksesuar tercihlerinin vazgeçilmezlerindendir. Gerek inanılan koruyucu etkisi gerekse estetik algılara olumlu anlamda hitap eden yapılarıyla kombinleriniz için tamamlayıcı seçimlerden biri haline gelirler. 

Fatma ana eli, rüzgar gülü, anahtar, göz, yıldız, hilal ve daha birçok şekille birlikte eşsiz bir uyum yakalarlar. Böylelikle direkt olarak nazar boncuğunun öne çıkmasındansa çeşitli tasarımlar içinde yer alarak her türlü ortam, etkinlik ya da kullanım amacına uygun olarak tercih edilmeleri mümkündür.

Kalpli Kolye Ucu Modelleri

Sevginin, aşkın ve duyguların en önemli sembollerinden biri olan kalp, kolye tasarımlarının da vazgeçilmezleri arasında yer alır. Tüm ortamlarda ve kombinlerde kullanımlarının mümkün olması nedeniyle sıklıkla tercih edilirler. 

 14 ayar kolye ucu modellerinde de kalp desenleri, diğer birçok şekille birleşerek eşsiz bir görünüm ortaya çıkarır. Kuzey Yıldızı, baget taşlı ve siyah mineli modellerle birlikte çok daha zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Aynı zamanda daha sade modelleriyle de minimalist detayları sevenlere hitap eder. 

Harfli Kolye Ucu Modelleri

Hediyelerin vazgeçilmezleri arasında yer alan 14 ayar harf kolye ucu modelleri, aynı zamanda en çok tercih edilen kişiselleştirilmiş aksesuarlar olarak da bilinir. Kendi isminizi ya da sevdiklerinizin ismini boynunuzda sembolik olarak taşımanız için şık seçenekler arasında yer alırlar. Her ne kadar harfli kolye ucu modellerinin standart kalıplar ve tasarımları söz konusu olsa da Ema Jewellery, benzersiz tasarımlarıyla fark yaratmayı başarmıştır. 

14 Ayar Kolye Ucu Fiyatları

14 ayar kolye ucu fiyatları, altının piyasa koşullarından etkilenerek sürekli olarak değişmesinden ötürü farklı tutarlarla karşınıza çıkar. Bu nedenle belirli bir değer aralığından bahsetmek zordur. Ayrıca bunun dışında belirleyici birçok unsurun varlığından da söz edilebilir. Kolye uçlarının değerinde değişikliklere neden olan diğer detaylar ise şu şekildedir:

 • Tasarımın boyutu
 • İçinde yer alan taşların sayısı
 • Semboller
 • Kolye ucunda bulunan diğer farklı tasarım detayları (nazar boncuğu, mine vb.) 

14 ayar kolye ucu fiyatları, bu unsurlar çerçevesinde şekillenirler. Kategorilerimizi inceleyerek avantajlı fiyat seçeneklerinden yararlanabilir ve güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. 

14 Ayar Altın Kolye Ucu Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hem kendiniz hem sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz 14 ayar kolye ucu modellerini satın alırken, bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Doğru bir seçim yapabilmek adına bu ayrıntılar büyük bir öneme sahiptir. Genel hatlarıyla dikkat etmeniz gereken detaylar şu şekilde sıralanabilir: 

 • Tasarım Detayları: Özellikle hediye alırken tasarım detaylarının iyi bir şekilde incelenmesi gerekir. Takdim edeceğiniz kişinin zevklerine uygun olup olmadığını ya da ona ne amaçla vermek istediğinizi düşünerek bir seçim yapmanız önemlidir. Kişisel seçimlerde ise kullanım amacının özel mi yoksa gündelik mi olduğu detayına yoğunlaşılmalıdır.
 • Garanti ve Bakım: 14 ayar kolye ucu satın aldıktan sonra, tercih ettiğiniz firmanın garanti ve bakım noktasında ne kadar destek sağladığı da önem taşır. Üretim hatalarından kaynaklı sorunların ilerleyen süreçte nüksetmesi durumunda gerekli onarım ya da değişim süreçleri için bu önemli bir detaydır. Ema Jewellery, tüm altın kolye ucu modellerinde ömür boyu garanti ve bakım hizmeti sunmaktadır. 
 • Zincire Uyumluluk: Kolye ucunun takılacağı zincirin boyutu oldukça önemlidir. Mevcut olan zincirin yapısı mutlaka satın almadan önce kontrol edilmelidir. Eğer boyut olarak uymuyorsa bu noktada kolye ucuyla birlikte yeni bir zincir de satın alınabilir.
 • Boyut ve Ağırlık: Boyun bölgesinde kullanılan büyük ve ağır aksesuarlar, kullanımı oldukça zorlaştırır. Tercih edeceğiniz kolye ucunun kolay taşınabilir olması adına ilk olarak ürün ağırlığına göz atmanız gerekir. Sonrasında boyutu da göz önünde bulundurularak, ideal bir seçim yapılabilir.

14 ayar kolye ucu satın alırken yukarıdaki unsurlara dikkat edilmesi, doğru bir tercih adına önemlidir. Ema Jewellery, benzersiz tasarımları ve üstün kalitesiyle tüm modellerde fark yaratmayı başarmıştır. Kategorilerimiz üzerinden vereceğiniz siparişler, aynı gün içerisinde kargolanır ve kısa sürede teslim edilir. Stokta olmayan ürünlerse sadece 1 hafta içerisinde tarafınıza gönderilecektir. Satın aldığınız her ürün özel hediye kutusuyla yola çıkar ve kusursuz yapısıyla ömür boyu kullanılabilir. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR