ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Yakut Pırlanta Küpe

 

Sevgilinize, karınıza, annenize, kızınıza almak için unutulmaz bir hediye arıyorsanız yakut pırlanta küpe kategorimize göz atabilirsiniz. Kırmızı ışıltısı ile göz kamaştıran bu küpeleri kendinizi şımartmak ve aksesuar koleksiyonunuzu genişletmek için de alabilirsiniz. Ema Jewellery olarak sunduğumuz küpe modelleri arasında, yüksek netlik ve berraklığa sahip yapısıyla göz kamaştıran değerli taşları bulabilirsiniz.
Değerli taşların büyüklüğü ve ağırlığı nedeniyle küpelerin konforlu özellikler sunması oldukça önemlidir. Markamızın sizler için hazırladığı yakut pırlanta küpe modelleri sayesinde bu konfora ulaşmak çok kolaydır. Tasarımda ağırlığın dengeli olarak dağıtılması sağlanır. Ayrıca küpenin pürüzsüz yüzeyi, cildiniz üzerinde oluşabilecek herhangi bir rahatsızlığın önüne geçer. Böylece kulağınız sürekli olarak rahat etmiş olur. Tasarımlarıyla benzersiz bir şıklık kazanacağınız ve konforunuzdan ödün vermenize gerek kalmayan yakut pırlanta küpe çeşitlerine sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Yakut Pırlanta Küpe Modelleri

 

Estetik güzellikleri ve parlak kırmızı görüntüleri yakut pırlanta küpe modellerinin tercih edilmesinde rol oynayan temel özelliği olsa da bununla sınırlı değildir. Yüzyıllardır aksesuarlarda kullanılan değerli taşlara rasında bulunan yakutun manevi değerleri de bulunur. Yakut taşı, ateşin rengi olan kırmızı bir görüntüye sahiptir. Bu görüntüsünden kaynaklanan anlamları arasında, aşk, tutku, heyecan, arzu, sevgi yer alır. Bu taşın başarının kutlanması ve zaferin ifade edilmesi gibi daha farklı anlamları da bulunur. Yakut pırlanta küpeyi hediye alacağınız zaman, değerli doğal taşın bu anlamlarını da düşünerek seçiminizi yapabilirsiniz. Yakut taşının düşünebileceğiniz anlamlarından bir diğeri, koç burcunun taşı olmasıdır. Burç ve doğal taşlar gibi konulara ilgili birisine hediye alıyorsanız yakut pırlanta küpe modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Hem karşınızdaki kişiye unutulmaz bir hediye almış olur hem de ilgi alanlarını hatırladığınızı göstererek sevginizi ortaya koyabilirsiniz.

Yakut Pırlanta Küpe Çeşitleri

 

Oval kesimi ile elegant bir görüntü sunan yakut pırlanta küpe çeşitleri kategorimizde sunulur. Aksesuarın orta kısmında bulunan yakutun çevresinde yüksek kaliteye sahip pırlantalar yer alır. Küçük boyutları ve yuvarlak kesimleri ile yakutun çevresini saran onlarca pırlantanın bulunduğu modelleri inceleyebilirsiniz. Pırlantanın beyazlığı ve yakutun kırmızısı harika bir uyum sergiler. Kulak içinden geçen zarif bir halkanın ucunda sallanacak şekilde hazırlanan tasarımlar hem gündüz hem de gece takmaya uygundur. Özellikle akşam saatlerinde çevreden gelen ışıkları yakalayarak yansıtan pırlantalar, dikkat çekici sonuçlar elde etmenizi sağlar. Geceleri girdiğiniz anda ilgi odağı haline gelmek istediğiniz, moda zevkiniz ve aksesuarlarınız ile ön plana çıkmayı hedeflediğiniz bir yere gidecekseniz yakut pırlanta küpe çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
Aksesuarlarında cesur renklere yer vermeyi sevenler yakut pırlanta küpe ile birlikte gelen şıklığın keyfini çıkarmaya başlayabilir. Kategorimizdeki küpe modelleri arasından tercihinizi yapmadan önce göz atabileceğiniz özelliklerinden birisi pırlantaların berraklığıdır. Berraklık, pırlantanın kalitesi ve saflığını ifade eden özelliklerinden birisidir. Berraklık kategorileri IF/ FL, VS/SI, I1 gibi farklı şekillerde isimlendirilir. Ema Jewellery üzerinden ulaşabileceğiniz yakut küpelerde yer alan pırlantalar, VS/ SI berraklık kategorisindedir. Parlaklık, netlik, fiyat ve performans açısından en memnun kalınan kategorilerden birisidir. Yakut pırlanta küpe kategorimizden beğendiğiniz her bir ürün ve içindeki değerli taşlarla ilgili detaylar kendi sayfalarında sunulur. Berraklık kategorisinin yanı sıra ulaşabileceğiniz detaylar arasında; pırlanta ve yakutun ağırlığı, kesim tipleri, rengi ve küpelerde bulunan taş sayısı yer alır. Tüm bu bilgilere ve aksesuarla ilgili merak ettiğiniz detaylara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yakut Pırlanta Küpe Fiyatları

 

Uzun yıllar boyunca takabileceğiniz, parlaklığı ve şıklığı ile zamansız bir tarz elde edeceğiniz yakut pırlanta küpelere uygun fiyat aralıklarıyla ulaşabilirsiniz. Yakut pırlanta küpe fiyatları, kaçırılmayacak derecede uygun indirim fırsatları ve online alışverişin faydaları ile birlikte sunulur. Ema Jewellery üzerinden yapacağınız bir alışveriş ile hem uygun fiyat aralıklarının keyfini çıkarabilir hem de parlaklığı ile kendisine aşık edecek küpelere sahip olabilirsiniz. Yakut ve pırlanta gibi doğal taşlar için önerilen saklama ve bakım talimatlarına uyduğunuz sürece ilk günkü güzelliğini muhafaza edebilirsiniz.
Yakut taşının uzun yıllardır takılan bir aksesuar olması, önümüzdeki yıllarda da kullanılmaya devam edeceğinin bir göstergesi niteliğindedir. Uygun yakut pırlanta küpe fiyatlarından yararlanarak alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilir ve geleceğe bir yatırım değerinde olan aksesuarlara ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR