ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Tektaş Pırlanta Küpe

Şıklığına önem veren hanımların öncelikli seçimleri arasında yer alan tektaş pırlanta küpe çeşitleri estetik görünümü ile göz doldurur. Farklı boyut ve tasarımlarda hazırlanan bu küpelerde pırlanta büyüklükleri modele göre değişir. Model seçeneklerinin fazla olması fiyat aralığının da geniş olmasını sağlar. Bu sayede her bütçeye ve tarza uygun parçalar bulmak mümkündür. Küpe ya da diğer değerli mücevherleri seçerken model ve fiyatın haricind e dikkat etmek gereken başka önemli noktalar da vardır. Pırlanta takı alışverişlerinde 4C kuralına göre karar verilmelidir. Bu kural color (renk), carat, clarity (berraklık) ve cutting (kesim) olarak ifade edilir. Satın alınan pırlanta küpe 4c sertifikasına sahipse ve güvenilir bir adresten alınıyorsa bu durum kullanıcı açısından güven verir. Sertifika olmadan pırlanta almamak gerekir. Çünkü bu sertifika pırlantanın tarafsız ve bilimsel belgesi olarak kabul edilir.

Tektaş Pırlanta Küpe Nasıl Seçilir?

Tektaş pırlanta küpe alışverişlerinde genellikle insanlar yalnızca karat, model ve fiyatların önemli olduğunu düşünürler. Oysa berraklık dikkat edilmesi gereken başlıca noktalardan biridir. Elmasın netliği kusur oranı ile ilişkilidir. Dış kısımdaki kusurlar leke, iç kısımdaki kusurlar ise inklüzyon- kapama olarak ifade edilir. Berraklık yani kusur oranı kendi içerisinde kusursuz, dahili kusursuz, çok hafif içeren, çok az içeren, hafif kusurlu, dahili kusurlu gibi sınıflara ayrılır. Pırlanta ne kadar az lekeye ya da kapamaya sahipse o kadar nadir bulunur kabul edilir ve maddi değeri artar. Elmasın işlenmiş hali olan pırlantada insanların doğrudan fark edebilecekleri detay kesim kalitesidir. Genellikle her kullanıcı mükemmel kesime sahip olmak ister. Pırlantanın değeri, simetrisi ve genel çekiciliği buna göre belirlenecektir. Pırlanta alırken herkesin ilgilendiği diğer bir nokta ise karattır. Pırlantanın büyüklüğünü değil ağırlığını gösteren bu kavram tek bir pırlanta taş için ct ismiyle gösterilir. Fazla ağırlıkta ve büyük olan pırlantalar genellikle daha nadir talep görürler.

Pırlanta Tektaş Küpeler

Pırlanta tektaş küpe çeşitleri benzersiz ve yaratıcı tasarımlara sahiptir. Özel koleksiyonlarla tasarlanan küpeler asaletin en ince ve zarif halidir. Bu tür küpelerin metal kısımlarında genellikle 14 ayar beyaz altın kullanılır. Kesim şekilleri, renk ve büyüklük gibi farklı özelliklerde hazırlanan pırlantalarda menekşe, yeşil ve pembe gibi son derece değerli renkler kullanılır. Tektaş pırlanta küpelerde çoğunlukla karat ağırlığı 0,20 karat ile 0,90 karat arasında olur. Her daim yeni modeller çıkmakta olup tüm modeller online olarak satışa sunulur. Garantili ve sertifikalı olarak satılan ürünler güvenli bir şekilde adrese teslim edilir. Birinci sınıf el işçiliği ile hazırlanan pırlanta küpeler ömür boyu bakım onarım garantisi altındadır. Model siparişlerinde ürün aynı gün içerisinde kargoya verilir. Eğer küpe stokta yoksa üretimi ve siparişi için en geç 7 iş günü süreye ihtiyaç vardır. Tüm siparişler kullanıcı memnuniyetini sağlayacak şekilde planlanır. Sigortalı kargo ile teslim edilen küpeler ve diğer mücevherler özel hediye kutusunda gönderilir.

Tektaş Küpe Modelleri

Her zaman gösterişli ve cezbedici olan tektaş küpe modelleri en güzel formları ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Tarzına güvenen kadınların ilk seçimlerinden biri olan bu küpeler kalitelidir ve usta işçiliğin ürünüdür. Farklı boyutlara sahip pırlantalar ile hazırlanan küpelerde karatlar 0,08 karata kadar inebilir. Her biri göz kamaştırıcı görünümde olacak şekilde tasarlanan modeller hem gündelik yaşamda hem de özel günlerde rahatlıkla kullanılabilir. Bağlılığın ve aşkın simgesi olarak kabul edilen bu takılar sade bir tarzı göz alıcı hale getirebilir. En çok tercih edilen modellerin başında tektaş küpeler gelir. Buna alternatif olarak baget, safir, yakut ve zümrüt gibi modeller de tercih edilebilir. Yeşilin en güzel tonu olan zümrüt küpeler, göz kamaştıran maviliği ile safir taşlar, klasik tasarımlardan uzak baget yüzükler farklı zevklere hitap ederler.

Tektaş Pırlanta Küpe Fiyatları

Kalite ve büyüklük gibi ölçütlere göre belirlenen tektaş pırlanta küpe fiyatları her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. Online mağazaya özel yapılan indirimler sayesinde seçilen modeli daha uyguna almak mümkündür. Özel günler ve dönemlerde düzenlenen kampanyalarda indirim oranları daha yüksektir. Bazı dönemlerde pırlanta takı alışverişlerine ilave olarak bileklik vb. parçalar hediye olarak verilir ve böylece alışveriş daha avantajlı hale gelir. Ödeme seçenekleri arasında kredi kartı tek çekim ve havale ile ödeme gibi alternatifler yer alır. Havale ile ödemelerde bazı dönemlerde fiyatlarda indirim yapılır. Satın alınacak küpenin fiyatı yüksekse online mağazaya özel fiyatı düşünce haber ver seçeneği işaretlenebilir. Bu sayede fiyatta bir indirim olduğunda e posta ile bilgilendirme yapılacaktır. Genellikle tek taş etrafına farklı boyutlarda küçük taşların dizilmesi ile oluşan modeller için fiyat aralığı daha yüksektir. Safir, yakut, zümrüt gibi ekstra özel taşlara sahip olan küpe modelleri için de fiyatlandırma renksiz küçük klasik kesim tek taş pırlanta küpelere kıyasla biraz daha fazla olacaktır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR