ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Su Yolu Pırlanta Bileklik

Kendine has tarzı ve yapısı olan pırlanta takılar her kadının severek kullandığı parçalar arasında yer alır. Kolyeden küpeye bileklikten yüzüğe kadar her takı içerisinde kullanılan pırlanta taş ile daha da özel hale gelir. Özellikle pırlanta taşlarla hazırlanmış bileklikler kadınların bileğine şıklık getirir ve zarif bir görünüm kazandırır. Her tarza hitap eden farklı bileklik modellerinin olması günlük ya da özel günlerde kullanım için model bulmayı kolaylaştırır. En çok tercih edilen modeller arasında ise su yolu pırlanta bileklik modelleri ilk sıralarda yer alır. İnce ve zarif görünümü ile bu bileklikler her tarza uyum sağlar.

Özel koleksiyonlarda bulunan suyolu bileklik modelleri düz ve sade tasarımlarla ne kadar şık olunabileceğini ortaya koyar. Yapılan her bir tasarım değerli zincire bağlanan küçük pırlantalardan meydana gelir. Değerli ve ince olan bu parçalar zamansız tasarımlar olarak da ifade edilir. Bazı açıklamalara göre su yolu bileklikler kadın ve erkek arasındaki sonsuz aşk çemberini ifade eder. Modelle ilgili yapılan pek çok güzel benzetme bulunmakta olup her biri kullanıcıları mutlu edici düzeydedir. Bu bilekliklerin boyutları çoğunlukla 17 cm ile 19 cm arasında olup çoğu insanın bileği ile uyum sağlar. Eğer istenilen görünüm elde edilemezse bileklik zincir boyutunda ayarlamalar yapılabilir. Farkla tasarımlarda hazırlanan modellerde taş büyüklüğü, rengi ve tasarımının ayarlamaya uygun olması gerekir. Genellikle sade düz modeller bu açıdan daha avantajlıdır. Pırlanta su yolu bileklik satın alırken çoğu insan hediyelik ya da özel gün kullanımları için tek sıra olan modellere öncelik verirler.

 

Su Yolu Pırlanta Bileklik Modelleri

Genellikle pırlanta taşlar kullanılarak üretilen suyolu bileklik modellerinde beyaz renk ön plandadır. Özenli işçilik ve özgün tasarımlar ile üretilen bu bilekliklerde her bir detay son derece kıymetlidir. Pırlantanın zarafetini ve asaletini en iyi şekilde yansıtan su yolu pırlanta bileklik çeşitleri her zevke hitap eden birbirinden farklı formlara sahiptir. Bazı kültürlerde tenis bileklikleri olarak da isimlendirilen bu parçalar aralıksız sıralı pırlanta taşların bir araya gelmesiyle oluşur. Taşların karatı ve diğer özellikleri ise her modelde aynı değildir. Bütçeye ve tercihe göre sayısız model seçeneği arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

 

Her ortamda tarzınızın tamamlayıcısı olarak kullanabileceğiniz pırlanta takılar titiz ve ince işçiliğin ürünüdür. Kişisel kullanımın yanı sıra bu değerli parçalar iyi bir romantik hediye olarak da satın alınabilir. Bunun için tek yapmanız gereken online mağazaya göz atmaktır. Beğendiğiniz modeli internete özel indirimli fiyatlardan satın alabilir, sigortalı teslimat ile adresinize kadar gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Mağazalarda en çok beğenilen su yolu bileklikler arasında tek sıra sık taşlı modeller artık klasik halini almıştır. Her kadın tarafından severek kullanılan bu modeller birçok tarza uyum sağlaması ve kullanışlı olmasıyla bilir. Buna alternatif olarak daha seyrek taşlı ve zincirli farklı kesim taşlarla hazırlanmış modeller de vardır. Pırlanta su yolu bileklik seçimlerinde daha özel parçalardan hoşlanan kişiler bu modelleri tercih edebililer.

 

Pırlanta Suyolu Bileklikler

Her biri ayrı anlamlar taşıyan suyolu bileklik modelleri her gün özel görünmenizi sağlar. Kadın ile erkek arasındaki sonsuz aşkı ifade eden bu bileklikler bitmeyen sevgiyi anlatır. Kombinlerinize ışıltı katmak ya da göz alıcı olmak istediğinizde özel tasarım olan su yolu pırlanta bileklik modellerini tercih edebilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ve özel parçalar satın alacağınızda doğrudan online mağazadan alışveriş yapabilirsiniz. Pırlantaların tırnaklar ile bileklik çemberine sabitlendiği bu modellerin bazılarında ölçülerin ayarlanabildiği tasarımlar vardır. Özellikle hediyelik bileklik alırken bu özelliğin olması kolaylık sağlayacaktır.

 

Su yolu bileklikler modern zarafet ile klasik tarzların bir araya gelmesiyle tasarlanır. Beyaz pırlantaların haricinde safir, zümrüt ve yakut gibi taşlarla da tasarlanan bu takılar zarif ve etkileyici dizayna sahiptir. Daha göz alıcı bir görünüm yakalamak adına bilekliğinizle takım olacak kolye, küpe, yüzük gibi mücevherleri de tercih edebilirsiniz. Tamamı özel tasarım ürünü olan parçalarda geniş model alternatifleri vardır. Her model özellik ve fiyat yönünden farklılaşacaktır.

 

Pırlanta su yolu bileklik alışverişlerinde özellikle pırlatanın karatı, kesimi ve ayarı fiyatlandırmada doğrudan etkilidir. Kişisel tarzı en iyi şekilde yansıtan bu parçalar ilk görünüşte benzer görünse de aralarında ciddi farklar bulunur. Bu farkları anlayabilmek ve alışverişi en iyi şekilde tamamlayabilmek için uzman firmalardan alışveriş yapmanızda fayda vardır. Bu sayede alacağınız her bir ürün garantili olacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet verilecek ve herkese özel modeller sunulacaktır. Bazı modellerde damla, yuvarlak, oval kesim gibi farklı şekillere bir arada yer verilmesi ürün tasarımını daha özel hale getirecektir. Bu tür parçaları online mağazadan piyasa fiyatından daha uygun şekilde sipariş verebilirsiniz. Her biri orijinal ve güvenilir olan parçalar hızlı teslimat ve güvenli alışveriş anlayışıyla zamanında adresinize teslim edilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR