ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Zümrüt Pırlanta Küpe

Aksesuarlarında değerli taşların birlikteliğini sevenler için tasarlanmış zümrüt pırlanta küpe modelleri sayfamızdaki kategoride sunulur. Ema Jewellery olarak hazırladığımız bu küpeler hem estetik aksesuarlar olarak satın alınabilir hem de sevdiklerinize vermek için harika hediyeler niteliğindedir. Sayfamızdaki küpe modellerini hemen inceleyebilir, kendinize ve çevrenizdekilere şık aksesuarlar satın alabilirsiniz. Zarif duruşları ile en değerli aksesuarlarınız arasında yerini almaya aday küpelere sahip olabilirsiniz. Zümrütün eşsiz parıltısı sayesinde özel günlerde takılan küpelere ulaşabilirsiniz. Davetlerde şık kombinlerinizi, zümrüt pırlanta küpe çeşitleri ile tamamlayabilirsiniz. Düğünler, nişanlar gibi ortamlarda kişisel tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Kutlamalarda aksesuar seçiminizle ilgi odağı haline gelmeyi başarabilirsiniz. Kategorimizdeki ürünleri incelerken küpelerde bulunan değerli taşların ağırlığı, adeti, rengi, berraklığı ve kesimi hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Spesifik olarak aradığınız bir kesim şekli veya küpe tasarımı varsa ürün sayfalarında yer alan detaylı bilgiler sayesinde bulabilirsiniz.

Zümrüt Pırlanta Küpe Modelleri

 

Kesim şekilleri zümrüt pırlanta küpe modellerinin tamamıyla farklılık göstermesini sağlayan bir özelliğidir. Zümrütün eşsiz parlaklığını ortaya koymasına yardımcı olan kesim şekillerinden birisi ovaldir. Keskin kenarları olmayan oval şekli, zarafeti ve şıklığı yansıtan aksesuarlar elde etmenizi sağlar. Yumuşak ve feminen bir görüntüye sahip küpeler arıyorsanız oval kesiminde zümrütle süslenmiş pırlanta küpeleri tercih edebilirsiniz.

 

Görüntüleri ile kadınların favorileri haline gelmiş zümrüt küpelerin manevi değerleri de bulunur. Zümrüt değerli taşının, aşkı ve duyguları ifade ettiği söylenir. Doğal yeşil bir parlaklığa sahip zümrüt, duyarlılık, sadakat ve negatifliğin uzak tutulması gibi anlamları da taşır. Hem tasarımı ile modaya uygun kombinler yapmanızı kolaylaştıran hem de taşıdığı anlamı ile manevi değer kazanan bu küpelere hemen sahip olabilirsiniz. Ema Jewellery üzerinden alışveriş işlemlerini tamamlayarak bir ömür boyu takabileceğiniz zümrüt pırlanta küpe modellerine ulaşabilirsiniz.

Zümrüt Pırlanta Küpe Çeşitleri

 

Zümrütün küçük pırlanta taşlarla çevrenelerek süslenmesi, yeşil ışıltının daha net şekilde ortaya çıkmasını sağlar. Kategorimizde zümrüt bir taşın çevresinde yer alan 24 adet küçük pırlanta taşların bulunduğu tasarım seçeneği sunulur. Bu tasarım, zümrütün küpeye sabitlenmesini sağlayan, pırlantadan yapılmış bir çerçeve oluşturur. Güneş ışınlarının çevreye yayılmasına benzer estetik ve zarif bir tasarıma sahip bu küpeye hızla ulaşabilirsiniz. Online alışveriş imkanlarından yararlanarak birinci sınıf kalitedeki zümrüt pırlanta küpe modelleri satın alabilirsiniz.

 

Pırlanta ve zümrüt gibi iki değerli taşın yer aldığı küpe modellerinde, taşlar arasında farklılıkların bulunması oldukça önemlidir. Taşların sunum şeklinde farklılıkların olması, görüntüde zıtlık yaratarak aksesuarın ilgi odağı haline gelmesini sağlar. Boyutlarında farklılıkların görülmesi, bu ilgiyi yakalamanın bir yoludur. Zümrütün büyük bir taş olarak sunulduğu ve pırlantanın daha küçük ölçülerde yer aldığı tasarımlar, dikkatleri ve beğenileri toplar. Aksesuar tasarımları arasında farklılık görülebilen noktalardan bir diğeri kesimleridir. Doğal taşların kesimleri, berraklık, ışıltı gibi özelliklerini etkilediğinden oldukça büyük bir dikkatle yapılması gereken bir iştir. Zümrütün oval gibi zarif bir kesime sahip olduğu ve pırlantanın yuvarlak gibi ona iltifat edecek şekilde hazırlandığı modeller, farklılık yaratan tasarımlar arasındadır. Sayfamızdaki zümrüt pırlanta kolye modellerinin fotoğraflarını inceleyerek farklı kesim şekillerinin duruşları hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Zümrüt Pırlanta Küpe Fiyatları

 

Zümrüt pırlanta küpe fiyatları, ağırlıkları ve renkleri gibi çeşitli özelliklerine göre belirlenir. Ema Jewellery kapsamında ulaşabileceğiniz pırlantaların çoğunluğu F tipindedir. Değerli taşların harflerle bu kategorilere ayrılması, D’den Z’ye kadar uzanan seçenekler yardımıyla yapılır. Zümrüt küpelerde görebileceğiniz F tipi pırlanta, beyaz bir görüntüye, parlak,dayanıklı, kaliteli ve berrak bir yapıya sahiptir. Markamızın yüksek kalitesi sadece pırlantalarda değil, zümrüt kısmında da kendini gösterir. Orijinal ve dayanıklı zümrütten yapılan küpeler, uzun ömürlü bir kullanım kazandırır.

 

Zümrüt pırlanta küpe fiyatları karat cinsinden sunulan ağırlık biriminden de etkilenir. Küpelerde kullanılan değerli taşların karatı arttıkça fiyat yelpazesinde de bir artış gözlenir. Ayrıca hangi değerli materyalden ne kadar oranda kullanıldığı da zümrüt pırlanta küpe kategorisine özel indirimli fiyat aralıklarının değişmesini sağlar. Zümrüt ve pırlantanın karatı, küpelerin toplam ağırlığı gibi detayları ürün sayfalarında bulabilirsiniz. Fiyat aralıklarını karşılaştırıp alışveriş bütçenize uygun bir zümrüt pırlanta küpe bulmaya çalışırken aksesuarların bu detaylarını da göz önünde bulundurabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR