ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Zümrüt Pırlanta Kolye

Rengi ve tasarımı ile kendine hayran bırakan zümrüt pırlanta kolye modelleri aşkın, bolluğun enerjisini yansıtır. Kolye tasarımlarında daha fazla kullanılan bu değerli taş yeşil ve koyu yeşil renge sahiptir. Osmanlı döneminde padişahların kılıç süslemelerinde tercih ettikleri zümrüt taşı günümüzde kolye, küpe, bileklik gibi mücevherlerde yer bulur. Saydam ve yarı saydam bir yapıda olan zümrüt verdiği yeşil ışık ile beyinde dinlendirici etkiye sahiptir. Neşe kaynağı ve bereket olarak görülen bu taş kalp çakrasının enerjisini temsil eder. Her zümrüt taşı kendi içerisinde izler ve damarlar bulundurur. Yapay olarak üretilen zümrütlerde renkler homojen dağılmış olup saydam bir yapı hakimdir. Bunun çıplak gözle görülmesi son derece zordur. Bu gibi özellikler arasından en iyisini seçmek için zümrüt taşlı mücevher alışverişlerinde güvenilir adresler tercih edilmelidir. Model alternatiflerinin bol olduğu ve kampanyalı fiyatların uygulandığı online mağazalar aksesuar alışverişleri için en iyi adres olacaktır. İnternet mağazasından verilen mücevher siparişlerinin hepsi garantili olarak müşteri adresine teslim edilir.

Zümrüt Taşlı Altın Kolye

Özel günlerde sıklıkla tercih edilen zümrüt taşlı altın kolye çeşitleri her kadının beğendiği mücevherlerden biridir. Bolluğun, sevginin, aşkın simgesi olarak kabul edilen kolyelerde farklı tasarımlar dikkat çeker. Kullanan kişilere kusursuz güzellik sunan bu kolyeler aşkın enerjisini en iyi şekilde yansıtır. Mücevher modasına uygun olarak her sezon değişik şekilde tasarlanan kolyeler tasarımına göre fiyatlandırılır. Zümrüt taş ile hazırlanan altın kolye çeşitleri için en geniş seçeneklere online mağaza aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Aynı gün kargo imkanı ile kullanıcıların beğenisine sunulan kolyeler en iyi fiyat seçeneklerine sahiptir. Ücretsiz kargo satın alabileceğiniz kolyelerde sayısız model seçeneği vardır. Özellikle pırlanta taşlar ile oluşturulan modeller göz kamaştıran görünümü ile dikkat çeker. Yuvarlak ve oval kesim taşlarla tasarlanan kolyelerde farklı karatlara sahip pırlanta taşlar kullanılır. Her bir kolye 14 ayar altın ile oluşturulur ve uzun ömürlü olması adına daima birinci sınıf el işçiliği vardır. Ürünlerin özel hediye kutusunda gönderilmesi ve sorunsuz teslim edilmesi sayesinde müşteri memnuniyeti daima yüksektir.

Pırlanta Kolye Modelleri

Hem göz alıcı hem de değerli takılar arasında yer alan zümrüt kolye modelleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Farklı zevklere hitap eden bu parçalarda aksesuar trendlerine yer verilir. Model alternatiflerinin fazla olması sayesinde günlük kullanıma uygun parçalar da bulmak mümkündür. Zümrüt taşlar daha çok özel günler için tercih edilirken günlük kullanımda saf pırlanta taşlı takılara yer verilir. Zümrüt taşlı kolye uçları çoğunlukla yuvarlak ya da köşeli bir yapıya sahiptir. Benzer tarza sahip takılar ile kombin edilebilen bu parçalar herhangi bir işlemden geçmez ve bu nedenle son derece estetik görünür. Klasik modellerin haricinde geometrik, damla, gül ve modern tarzlarda da kolye uçları bulmak mümkündür. Pırlanta kolye modelleri arasında baget, tek taşlı, safir, yakut gibi tasarımlar da bulunur. Hediye amaçlı aksesuar alımlarında yakut ve safir gibi daha özel taşlarla hazırlanmış tasarımlar tercih edilir. Bu tür kıymetli mücevherlerin güvenilir mağazalardan satın alınması gerekir. Pırlanta alışverişlerinde mutlaka ürünle birlikte sertifika verilmelidir. Tüm modellere ait bilgilerin yer aldığı sertifikalar mücevherin garantisi niteliğindedir.

Zümrüt Altın Kolye

Yeşilin farklı tonları ile tasarlanan zümrüt altın kolye çeşitleri birçok kıyafet ile uyum sağlar. Kombinlerin tamamlayıcı parçası olarak kullanılan bu kolyelerde pırlanta taşlara da yer verilir. Özel yöntemlerle özenle hazırlanan kolyeler pırlanta ile tasarlandığında daha göz alıcı bir görünüm ortaya çıkar. İki doğal madeni bir arada bulunduran zümrüt altın kolye çeşitleri pırlanta ile çok sayıda kişinin zevkine hitap eder. Berraklığı, kalitesi, kesimi gibi özellikler bakımından birbirinden ayrılan zümrüt pırlanta ve altın kolyeler hem tek başına hem de diğer takılarla set halinde takılabilir. Zümrüt taşının siniri ve stresi azalttığı, ruhsal dinginlik sağladığı düşünüldüğünde set halinde kullanmak daha etkili olacaktır. Görsel açıdan göz dolduran zümrüt setler internet mağazasında fiyat açısından da uygundur. Tüm setlerde birinci sınıf el işçiliğine yer verilir. Pırlanta, zümrüt ve altının ihtişamını gözler önüne seren bu takılarda sigorta ve sertifikanın olması kullanıcı açısından her zaman güven sağlar.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR