₺10.024,00
₺20.048,00
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺17.416,00
₺34.832,00
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺18.956,00
₺37.912,00
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo

Yakut Pırlanta Yüzük

En değerli taşlardan biri olan yakut cam parlaklığında bir ışıltılı görünüme sahiptir. Saydam olan bu taşlar kırmızının açıktan koyuya bütün tonlarını taşır. Göz alıcı görünümü sayesinde pırlantadan sonra en çok tercih edilen taşlardan biri olan yakut yüzük, kolye, bileklik gibi çok sayıda aksesuarda kullanılır. Yakut pırlanta yüzük ya da diğer takılardan herhangi birini satın almadan önce dikkat edilmesi gereken noktalar ihmal edilmemelidir. Yüzük tasarımlarında yaygın olarak kullanılan yakut taşlar pırlanta taşlar ile kombin şekilde tasarlanabilir. Özellikle yakut taşın etrafında sıralanan pırlanta taşlar ile eşsiz bir tasarım elde edilecektir.

Yakut pırlanta yüzük tasarlanırken beyaz altın detaylar daha fazla kullanılır. Pırlanta ve yakut taşın birleşim yerinde kullanılan beyaz altın yüzüğe estetik bir görünüm kazandıracaktır. Geniş model seçenekleri ile üretilen yakut pırlanta yüzük modelleri her fiyat aralığında olacak şekilde tasarlanır. Bu fiyat aralıklarını belirleyen detayların başında yakut taşın büyüklüğü ve kesimi doğrudan etkilidir. Kullanılan pırlanta taş ne kadar yoğunsa fiyat da o kadar yüksek olacaktır.

Yakut Pırlanta Yüzük Fiyatları

Kadınların severek kullandığı değerli taşlar model ve fiyat yönünden seçeneklere sahiptir. Özenle işlenen taşlar farklı tasarımlarda insanların beğenisine sunulur. Hem şık hem de uygun fiyatlı mücevherlere sahip olabilmek için online mağazaları tercih etmek daima uygun olacaktır. İnternete özel indirimli şekilde belirlenen yakut pırlanta yüzük fiyatları özel gün ve dönemlerde kampanyalı olarak belirlenir. Fiyatlar sade ve düz modeller için her zaman biraz daha ekonomiktir. Eğer yakut yüzükler beyaz altın ya da pırlanta gibi detaylarla süslenmişse bu durumda fiyat aralığı daha da genişleyecektir.

Bütçeye uygun olan fiyat aralıklarını kolayca görebilmek için internet mağazasında artan ya da azalan fiyat sıralaması yapılabilir. Karatı düşük ve düz kesim olan modelleri daha düşük bütçe ile satın almak mümkündür. Bakım garantili olarak satışa sunulan yüzükler uygun fiyatlı ve sertifikalı olarak adrese teslim edilir. Ücretsiz kargo imkanının olması sayesinde satın alma maliyeti düşecek, hediye kampanyaları ile alışveriş son derece uygun fiyatlı olacaktır.

En Uygun Yakut Pırlanta Yüzük Modelleri

Tekli ya da set halinde satın alabileceğiniz yakut pırlanta yüzük modelleri farklı karatlarda muhteşem tasarımlarla satışa sunulur. Yakut ile bezenmiş olan pırlanta yüzükler yüksek şıklık ve kalite ile kullanıcıyla buluşur. Modellerin her birinde ince işçilik bulunmakta olup her biri en uygun fiyatlarla kullanıcılarla bir araya gelir.

Hediyelik ya da evlilik teklifi gibi özel organizasyonlar için ideal bir seçim olan bu yüzüklerde her bütçeye göre model seçenekleri vardır. İlk kullanımdan itibaren takan kişinin enerjisini olumlu yönde etkileyen yakut yüzükler için fiyatlar modele göre farklılık gösterir. Tasarımdaki ince detaylar ve kırmızı rengin göz alıcılığı ile bir araya gelen pırlanta takılar fiyat olarak da memnun edici seviyededir. Sevgi dolu ve zarif bu yüzükler için geniş model seçenekleri arasından en uygun olanı bulmak için profesyonel destek alabilirsiniz. Sevdiklerinizi en özel günlerde mutlu etmek için büyüleyici yakut yüzükler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Yakut Pırlanta Yüzük Satın Al

Rengiyle aşkı sembolize eden yakut yüzükler için en geniş model yelpazesine online mağazalardan 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Siteden satın aldığınız her bir yüzük sorunsuz şekilde dilediğiniz adrese teslim edilecektir. Kendinize ya da sevdiklerinize alacağınız bu parçalar ile yakutun olumlu enerjisinin yayılmasını sağlayabilirsiniz. Şık tasarımıyla en romantik hediye alternatifleri arasında yer alan yakut parçaları kolye, bileklik, küpe gibi parçalarla tamamlayabilirsiniz.

Pırlantanın getirdiği zarif görünümle kendine hayran bırakan yakut taşları satın almak için beğendiğiniz yüzüğü sepetinize eklemeniz gerekir. Model seçiminin ardından satın alma kısmına geçtiğinizde yüzüğü takacak olan kişinin parmak ölçüsünü girmelisiniz. Adınız ve soyadınız, e posta adresiniz, cep telefonu numaranız ve şifre bilgilerinizde üyelik aşamasını tamamlayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. İsterseniz üyeliksiz olarak devam edebilir ve doğrudan ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Siparişlerinizde ödeme ve adres bilgilerini eksiksiz girdiğinizden emin olmalısınız. Web sitesinden ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Ödeme sırasında girdiğiniz tüm bilgiler kullanıcıya özel olup üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Böylece dilediğiniz mücevheri içiniz rahat bir şekilde satın alabilirsiniz.