ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Safir Pırlanta Kolye

Kolye tasarımlarını incelediğinizde pırlanta gibi değerli taşlarla tasarlanmış çok sayıda model seçeneğini görebilirsiniz. Pırlantaya ilave olarak safir, yakut, zümrüt gibi renkli taşlar kullanıldığında takılar daha göz alıcı bir görünüme kavuşacaktır. Özellikle mavinin farklı tonlarına sahip safir taşlar huzuru ve sakinliği simgelemesiyle daha fazla tercih edilir. Mavinin huzur verici etkisi pırlanta taş ile buluştuğunda kolye daha estetik bir tarz kazanır. Her zevke hitap eden bu safir pırlanta kolye modelleri en kıymetli hediyeler arasında da yer alır. Safir ya da benzer değerli taşlarla hazırlanmış pırlanta kolye satın alırken doğrudan karata odaklanmamak gerekir. Karar haricinde pırlanta taşın berraklığı, kesim şekli, rengi de önemlidir. Renk ne kadar berrak ise pırlantanın değeri bu berraklığa göre artacaktır. Renksiz pırlantalara alternatif olarak pembe, mavi gibi renklerde fantezi pırlanta taşlar da vardır. Fakat bunların kullanımı çok fazla yaygın değildir. Takılarda genellikle F renkli pırlantalar tercih edilir. Profesyonel el işçiliği ile tasarlanan mücevherlerde kalite her zaman yüksektir.

Pırlanta Safir Kolye Modelleri

Renkli taşlı pırlantalar kategorisinde yer alan safir kolye çeşitleri gösterişli ve şık seçenekler arasındadır. En fazla model alternatifinin olduğu online mağazalarda farklı tasarımları bir arada görmek mümkündür. Her bir kolyede en özel anlamları taşır. Son dönemlerde özellikle baget pırlanta kolye modelleri ön plana çıkmış olup bunlar pırlanta yüzük ve küpeler ile set halinde kullanılır. İnce zincir ucuna değerli taşlarla hazırlanmış kolye uçlarının birleşiminden oluşan tasarımlar kombinlerin yıldız parçasıdır. Bazı modellerde değiştirilebilir kolye uçlarının olması sayesinde bir zincir ile birden fazla safir pırlanta taşı kombin edebilirsiniz. Damla kesim safir taş ve etrafına sıralanmış pırlanta taşlar ile oluşturulmuş modeller en çok tercih edilen kolyeler olarak bilinir. Hem gündüz hem de gece kombinlerine uyum sağlayan bu kolyelerde sade ve zarif bir görünüm ön plandadır. Benzer model damla kesim haricinde baget, damla ve kare kesim kolye uçları için de tercih edilebilir. Her bir model kullanılan taşların miktarına ve özelliklerine göre farklı fiyatlandırılacaktır.

Safir Altın Kolye Nasıl Seçilir?

Safir kolye altın olsun isteyenlerin satın alma kısmında göz önünde bulundurması gereken bazı önemli unsurlar vardır. Bu tarz parçalar seçerken kullanılacağı yerlere göre seçim yapmak gerekir. Gösterişli tasarıma sahip bir kolyeyi günlük kullanmanız çok fazla hoş görünmeyecektir. Aradığınız uyumu yakalayabilmek için kolyenizin tarzına ekstra önem vermelisiniz. Kolye seçimlerinizde değerli taşları tercih edecekseniz güvenilir mağazalardan alışveriş yapmalısınız. Garantili online mağazaları seçmeniz hem ürün seçeneğinin fazla olması hem de fiyatların uygunluğu yönünden avantaj sağlayacaktır. İnternet mağazasına özel kampanyalar sayesinde çok sayıda safir altın kolye modeline çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Almak istediğiniz kolye pırlanta taşlı olacaksa 4C kuralına bakmayı ihmal etmemelisiniz. Genellikle yalnızca pırlantanın karatı önemli gibi görünse de rengi, kesimi ve berraklığı da fiyatı ile kalitesi üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Profesyonel el işçiliğinin ürünü olan kolyelerde memnuniyet daha yüksek olacaktır. Bu özelliklere dair bilgilere pırlanta ile birlikte alacağınız sertifikadan ulaşabilirsiniz. Sertifika kıymetli takı alışverişlerinizin olmazsa olmazları arasında yer almalıdır.

Safir Taşlı Kolye

En özel kombinlerin tamamlayıcısı olan safir taşlı kolye modellerine neredeyse her kadın hayranlık duyar. Farklı özelliklere sahip modellerin olması isteyen herkesin bu kolyelere sahip olmasını mümkün hale getirir. Fiyat olarak kıyaslandığında düşük karatlı ve düz tasarımlarda daha ekonomik fiyat aralıklarını görmek mümkündür. Daha gösterişli parçaları sevenler için özel tasarım modeller de vardır. Tüm tasarımlarda altın ve birinci sınıf işçiliğe yer verilir. Model ne olursa olsun online mağazadan alınan parçalarda müşteriye garantili ve sorunsuz teslimat yapılır. Satın alınan ürünler adrese teslim edilir. Düzenlenen dönemsel kampanyalar ile kullanıcılara safir taşlı kolyenin yanında pırlantalı sonsuz bileklik hediyesi gibi hediyeler de verilir. Bu parçalara en uygun seçeneklerle sahip olmak için tek yapılması gereken internet mağazasını ziyaret etmektir. Safir kolyelere ek olarak sunulan safir küpe, yüzük ve bileklik çeşitleri ile kişisel zevklere uygun set takımı oluşturabilirsiniz. Satın aldığınız her bir parça özel hediye kutusuna koyularak size ulaştırılacaktır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR