ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Safir Pırlanta Bileklik

En çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer alan bileklikler pırlanta olduğunda daha göz alıcı bir görünüme kavuşur. Pırlanta tasarımların her birinde farklı detaylara yer verilmekte olup en özel parçalar üretilir. Farklı zevklere hitap eden bu takılar içerisinde özellikle safir pırlanta bileklik çeşitleri oldukça popülerdir. Mavi rengin saflığı ile pırlanta taşın kusursuz görünümü birleştiğinde ortaya hayranlık uyandıracak bir görüntü çıkacaktır. Bileklik, küpe, kolye ve yüzük gibi aksesuarlarda kullanılan safir taşı mavinin değişik tonları ile tasarlanır. Özellikle bilekliklerde özel günler ve hediyelik amaçlı satın alınacak sayısız model seçeneği mevcuttur. Tüm taşlar birinci sınıf el işçiliği ile yerleştirilir ve her bir değerli taş özenle seçilir. Pırlanta taşların elmasın işlenmiş haliyle elde edilmesi ve yüksek kalitede olması kullanıldığı her aksesuarı mükemmel hale getirmesini sağlar. Bu nedenle safir pırlanta taşlarla hazırlanmış bileklik seçenekleri fazladır. Her biri farklı özenle tasarlanan bileklikleri satın almadan önce ölçü konusunda dikkatli olmakta fayda vardır.

Safir Pırlanta Bileklik Çeşitleri

En çok ilgi gören safir pırlanta bileklik modellerine baktığınızda suyolu ve baget bileklik çeşitlerin görebilirsiniz. Birden fazla taşın bir araya gelmesiyle tasarlanan bilekliklerde pırlanta ve safir taşlar uyum içerisindedir. Mücevherin en temiz ve saf halini ortaya koyan bu parçalarda birbirinden özgün tasarımlar dikkat çeker. Günün her anında kullanabileceğiniz bilekliklerde sade ve gösterişli modeller bir arada bulunur. Yüksek kalite ve uygun fiyatlarla satışa sunulan bileklikler doğal taşlardan meydana gelir. Mavi rengin verdiği olumlu enerji sayesinde kullanan kişiler kendilerini her zaman mutlu hissedebilirler. En zarif tasarımlar ile kullanıcıların beğenisine sunulan bileklik çeşitlerinde deri fantezi kelepçe modeller de vardır. Sık taşlardan oluşan bu bileklikler daha özel gün kombinleri ya da hediye amaçlı tercih edilir. Hediyelik mücevher alışverişlerinde bilek ölçüsünü iyi bilmek gerekir. Eğer alacağınız bilekliğin ölçüsü bileğe göre büyük olursa kullanım açısından sıkıntı yaratacak ve bilekten düşecektir. Bazı modellerin ayarlanabilir olması hediye amaçlı alımlarda işinize yarayacaktır. Hangi modelin amacınıza uygun olduğuna daha rahat karar verebilmek için önceden araştırma yapabilirsiniz.

Safir Pırlanta Bileklik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bileklik, kolye, küpe gibi aksesuarlarda tercih edilen safir pırlantalar satın alırken dikkat etmek gerekir. Öncelik verilmesi gereken noktalar karmaşık ve teknik olduğundan profesyonel destek almak fayda sağlar. En zengin ürün çeşitliliğinin olduğu mağazalarda doğru parçayı seçebilmek için karat, renk, kesim ve berraklık gibi özelliklere bakmalısınız. Genelde pek çok kişi yalnızca karat ve fiyat kriterlerine öncelik verir. Ancak berraklık pırlanta taşın değerini artıran bir unsurdur. En değerli bölüm F ile isimlendirilmekte olup berraklık derecesine göre taşa farklı harf değerleri verilir. Eğer bileklikteki değerli taşın parlaklığı iyi değilse taşın üstünde lekeler varmış gibi görünecektir. Safir pırlanta bileklik satın alırken taşın rengi beyazdan başlayıp renkliye doğru devam edecektir. Özellikle suyolu tasarımlı bilekliklerde taşın özellikleri daha belirgin olacaktır. Pırlantanın en değerlisi E, F ve D renkleridir. Bunlar doğada daha az miktarda bulunur. S ile Z arasındaki sıralama renkli taş olarak kabul edilir. Kesim ve karat gibi özelliklere ise bilekliğin kullanılacağı ortama göre karar verilebilir. Daha gösterişli parçalar arayanların seçimi karatı yüksek ve özel kesimli parçalardan yana olacaktır.

Özel Günler İçin Safir Pırlanta Bileklik

Günlük kullanımın haricinde özel günlerde takmaya uygun safir bileklik almak istediğinizde geniş model seçeneklerini görebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye olarak da satın alabileceğiniz bu kıymetli aksesuarlarda online mağaza üzerinden kolayca sahip olabilirsiniz. Kullanım ömrü boyunca bakım onarım garantisi ile sunulan bilekliklerde sigortalı teslimat yapılır. Hazır parçalar için siparişler aynı gün kargoya verilir. Eğer pırlanta bileklik için yeni imalat yapılacaksa en geç yedi iş günü içerisinde üretim tamamlanıp ürün kargoya verilir. Uzman kadro tarafından kusursuz el işçiliği ile üretilen safir pırlanta bileklikler her yaştan kişi tarafından kullanılabilir. Bilekliğin pırlantadan hariç kısımlarında 14 ayar altın kullanılır. Bazı modellerde ise gümüşe yer verilir ve bu sayede fiyatların daha ekonomik olması sağlanır. İsteyen kullanıcılar için telefon ile sipariş verme olanağı da vardır. Tüm siparişler müşteri memnuniyeti esas alınarak gönderilir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR