₺11.088,00
₺22.176,00
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺16.604,00
₺33.208,00
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺27.132,00
₺54.264,00
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺27.748,00
₺55.496,00
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺37.380,00
₺74.760,00
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺43.484,00
₺86.968,00
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺46.312,00
₺92.624,00
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺60.088,00
₺120.176,00
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺62.356,00
₺124.712,00
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺76.412,00
₺152.824,00
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺107.912,00
₺215.824,00
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo

Pırlanta Bileklik

Göz kamaştırıcı malzemeler ile üretilen pırlanta bileklik çeşitleri ile hem gündüz hem de gece kombinlerinize canlılık katabilirsiniz. Birbirinden değerli tasarımlara sahip olacak şekilde üretilen bileklik modelleri tarzına önem veren kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Tekli veya set olarak alabileceğiniz bu aksesuarlarla şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Sade bir kıyafeti hareketlendirmek için takabileceğiniz pırlanta bileklikleri özel günlerde hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Kalitesi, tasarımı ve işçiliği ile görenleri kendine hayran bırakan bu takılar ışıltılı ve ağır modelleri ile dikkat çeker. Pırlantanın kendine özgü çekiciliği ve modernliği eşsiz bir görünüm sunacaktır. Pek çok kişi tarafından tercih edilmesi ve her zevke uyum sağlayabilmesi nedeniyle pırlanta takı çeşitlerine merak daima fazladır. Geniş model seçenekleri arasından seçim yaparken takının kullanım amacına ve kişinin yaşam tarzına göre karar verilebilir. Tüm modellerde en iyi malzemeler ve işçilik ön plandadır.

Pırlanta Bileklik Fiyatları

Pırlanta takılarda fiyatlar belirlenirken 4C kuralı dikkate alınır. Buna göre kesim, berraklık, renk ve karat fiyatlar üzerinde doğrudan etkilidir. Genellikle insanlar fiyatlarda karata önem verirler. Pırlantanın ağırlığı olarak ifade edilen karat arttıkça fiyatlar da yükselecektir. Karat ve diğer özellikler yönünden her bütçeye uygun seçenekler vardır. Önemli olan nokta pırlanta bileklik fiyatları ve modelleri için güvenilir adresleri tercih etmektir. Online mağazalar mücevher satın almak isteyenler için her zaman en etkili yoldur. Sayısız model alternatifinin kullanıcıların beğenisine sunan mağazada sadeden gösterişliye kadar her modelde bileklik vardır. Güvenilir ve kaliteli pırlanta bileklik alışverişlerinde en uygun fiyatlı ürün sıralaması yapılarak da karar verilebilir. İnternete özel olan bu özellik bütçenize göre olan parçaları daha rahat bulmanızı sağlayacaktır. Bazı ürünlerde online mağazaya özel indirimlerin yapılması sayesinde beğendiğiniz bileklikleri daha düşük fiyatlardan satın alabilirsiniz. Fiyatı ne olursa olsun hiçbir modelde kaliteden ödün verilmeyecektir.

Altın Pırlanta Bileklik

Ana malzemesi altın olarak planlanan altın pırlanta bileklik çeşitleri göz kamaştırıcı tasarımlara sahiptir. Her bir bileklik için ölçü, model ve fiyatlar farklılık gösterir. Pırlantanın boyutları ve ölçüsüne göre doğru seçim yapmak önemlidir. Bilekliğin kullanacak kişinin bileğine olup olmamasına dikkat edilmelidir. Doğru ölçüyü alabilmek için üreticiden bilgi almakta fayda vardır. Genellikle beyaz altın kullanılarak üretilen bilekliklerin güvenilir adreslerden satın alınması önemlidir. Pırlanta ürünler mutlaka sertifikalı olmalı ve ürün bilgileri sertifikada yer almalıdır. Ürün alırken sertifika bilgileri sorgulanmalıdır. Sertifika ürünle birlikte gönderilmeli ve daha sonra kullanıcı tarafından saklanmalıdır. Ürün bilgilerinde kesim, karat, berraklık ve taş rengi ile ilgili bilgiler olacaktır. Doğru pırlanta ürünü almak isteyenler için sertifika rehber niteliğinde olacaktır. Bunlara ek olarak modele göre karar verilebilir. Her bir bileklik tasarım açısından farklı detaylara sahiptir.

Pırlanta Bileklik Modelleri

Hediyelik ya da günlük kullanım için altın pırlanta bileklik iyi bir seçenek olacaktır. Doğum günü, evlilik yıldönümü ve benzer özel günler için tercih edilebilen bu parçaların kullanımına özen göstermek gerekir. Uzun ömürlü kullanım için bilekliği sıcak malzemelere ya da suya maruz bırakmamak gerekir. Hediye olarak seçilen modellerde bu özel anı her zaman hatırlatacak parçalar tercih etmek mutlu edici olacaktır. En çok talep gören modellere baktığınızda bunlar arasında baget ve su yolu bileklikler yer alır. Kolayca set haline dönüştürebileceğiniz bu parçalar göz dolduracaktır. Özellikle suyolu bilekliklerde birden fazla sık taşlı olması nedeniyle zarif bir görünüme sahiptir. Baget bileklik modellerinde ise küçük ve büyük taşların bir araya gelmesiyle oluşturulmuş tasarımlar görebilirsiniz. Bilekliklerde kullanılan taş yoğunluğu ve miktarı fiyatlar üzerinde doğrudan etkili olacaktır. Tek baget taşlı ve etrafı ince zincirli olan modeller en uygun fiyatlı bileklikler olarak bilinir.

Pırlanta Bileklik Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bileklik seçmek diğer küpe ve kolye gibi aksesuarlara kıyasla biraz daha zordur. Bilekliğin bol gelmesi kullanım sırasında bilekten düşmesine neden olabilir. Bunu önlemek adına seçim aşamasında bilek ölçüsü öğrenilmesi ve ona göre sipariş verilmelidir. Pırlanta bileklik seçimlerinde kullanılan taşın karatı önemlidir. Karat arttıkça bileklikteki taşlar daha da görünür hale gelir. Suyolu bileklikler sade taş kullanılarak üretildiğinden bilek ölçüsü bu takılarda birebir olmalıdır. Tasarımda kullanılan her bir taş eşit karata olacaktır. Baget bilekliklerde ise daha farklı tasarımları görmek mümkündür. Seçeneklerin geniş olması sayesinde her zevke hitap eden modelleri kolayca bulabilirsiniz. Tüm modellerde ürünler 14 ayar altın kullanılarak üretilir ve birinci sınıf el işçiliği kullanılır. Bu gibi detayları öğrenebilmek için bileklik ve diğer pırlanta alışverişlerini sertifikalı şekilde yapmak gerekir. Sertifika bilekliğin kimliği olup ürün hakkında bilgilendirmeyi sağlar.

Zarafetin Simgesi Pırlanta Bileklikler

Online mağazaya özel geniş model ve fiyat seçenekleri ile satışa sunulan pırlanta bileklik çeşitleri aşkın, zarafetim simgesi olarak kabul edilir. Pırlanta küpe modelleri ile set yapıldığında daha da göz alıcı hale gelen bu mücevherlerde kalp, şahmeran, nazar boncuğu, yıldız, sonsuzluk gibi farklı detayları görebilirsiniz. Her kadının bileğine yakışacak pırlanta bilekliklerde beyaz ve sarı altın tasarımlarına rastlayabilirsiniz. Özel taşlar ile tasarlanan modellerde günlük kullanım için daha düz olanlar tercih edilirken davetler için su yolu olan bileklikler seçilir. Şık ve estetik görünümü ile sade bir elbiseyi göz alıcı hale getiren bu modeller her tarza hitap eder. Düğün, nişan gibi organizasyonlarda hediye olarak da satın alabileceğiniz pırlanta takılara internet mağazasından güvenli şekilde sahip olabilirsiniz. Her biri hediye kutusunda güvenli olarak gönderilen takılar ömür boyu bakım onarım garantisi altındadır ve siparişler hızlı kargo ile adrese teslim edilecektir.