₺33.150,00
₺19.500,00
₺31.200,00
₺29.640,00
₺14.105,00
₺29.250,00
₺35.750,00
₺30.550,00

Nişan Takı Seti

Hayatınızın en anlamlı, en unutulmaz ve en özel günleri olan nişan ve düğün günlerinizde elbette ışıltınızı katlayacak ve sizi en az bu özel günün kendisi kadar unutulmaz kılacak olan aksesuarlarınız da önemlidir. Her biri kendi içinde kusursuz bir uyuma sahip olan nişan takı seti seçenekleri ise sizi uygun parçaları bulma sorunundan tamamen kurtarmakta, aynı zamanda son modayla bu önemli günlerde boy göstermenizde en büyük yardımcınız olmaktadır.

Nişan Takı Seti ve Gelin Takı Seti


Özel günlerinizde, hele de nişan ve düğün gibi hayatınızda bir kere yaşamayı istediğiniz ve her zaman o günü hayal ettiğiniz günlerinizde üzerinizde hangi parçaları taşıdığınız ve bu parçalarla ne anlatmak istediğiniz son derece önemlidir. Gelin seti altın parçaları arasında kolyeden bilekliğe küpeden yüzüğe ihtiyacınız olabilecek her türden aksesuar size tam uyumlulukla sunulmakta, böylece bu denli önemli günlerde hangi parçaları birleştirmeniz gerektiği ya da hangi parçaların bir arada kullanılması gerektiği konusunda seçim yapmak bir hayli kolaylaşmaktadır. Gelin altın seti yalnızca kişinin kendi özel günlerinde kullanımı için değil, hediyelerle memnun ve mutlu etmek istediğiniz gelin adayları için de oldukça sık tercih edilmekte, damat adayları ve aileler için böylesi değerli günlerde Ema Jewellery farkıyla tasarlanan setleri tercih etmek oldukça güven verici bir seçenek oluşturmakta, tasarımcılarımızın çığır açan fikirleri hediyelik set arayışında olan gelin adayı yakınları için tam birer kurtarıcı olmaktadır.

Herkesin Gözü Nişan Takı Seti Modelleri ile Üzerinizde


Nişan günü geldiğinde bu unutulmaz günde herkesin gözlerini üzerinizden almaması için en önemli parçanız elbette mücevherleriniz olmakta, bu özel günün gereklerine ve konseptine uygun şekilde dizayn edilen nişan takı seti seçenekleriyse Ema Jewellery kataloğunun en çok beğenilenleri arasında yer almaktadır. Sallantılı uzun ve zincir küpelerin göz alıcı detaylarının kolyelerdeki işlemelerle kombinlendiği setlerden, farklı anlamlar taşıyan düğüm şekillerinden ilham alınarak tasarlanan setlere kadar pek çok seçeneğin bir arada sunulduğu nişan takı seti modellerini görmeden sizlerin de seçimini yapmamasını öneririz. Her biri senenin en çok konuşulan trendlerinden yararlanarak tasarlanan nişan takı seti modellerinin aynı zamanda uzun ömürlü, hatta yaşam boyu kullanılabilmesi için zamansız bir şıklık hedeflenmekte, tasarımcılarımız bu parçaları nesilden nesle aktarmanız için fikirlerini ustalıkla ortaya koymaktadır. Böylece modayı yakalayan genç görüntünüzü korurken her dönemde aynı şıklığı göstermeniz sağlanmakta, tek parçayla her özel günün yıldızı olmanız gibi ailenin küçükleriyle de bu şıklığı paylaşmanız mümkün olmaktadır.

Düğün ve Nişan Takı Seti ile Unutulmaz Olun


Hem nişanda hem düğünde kullanıma uygun olması nedeniyle sıkça tercih edilen düğün takı seti modellerinde özellikle farklı uzunluklardaki birden çok zincirden oluşan tasarımlar bir hayli dikkat çekici bulunmakta, bu tasarımların zincirlerinde farklı renkler gibi farklı boğum şekillerine de yer verilmesi zarafetiniz gibi kişisel zevklerinizi de yansıtmanıza imkan tanımaktadır. İncelikle işlenen her bir set parçasının aynı özen, detaycılık ve dikkatle üretilmiş olmasıysa kusursuz bir görünüm yakalamaktaki en büyük yardımcınız olacaktır. Diğer set türlerinde olduğu gibi küpe, bileklik ve kolye şeklinde hazır kombinlerden oluşan bu setlerde özellikle beyaz ve sarı altının birleşmesi dikkat çeken trendler arasında sayılmakta, renk ve model seçiminiz hangisinden yana olursa olsun altının göz alan lüks parıltısı anında kendini ortaya koymaktadır. Yan yana dizilen farklı boylardaki boncuk şekilli altın parçalarıyla hem bilekte hem boyunda bir hayli dikkat çekici görünen düğün takı seti modellerinin tarzınız ne yönde olursa olsun beğenileceğine şüphe olmamakta, nişan takımı veya gelinlik tercihiniz fark etmeden tarza tam olarak uyum göstereceği kesin olmaktadır. Düğün veya nişan gününüzde fark yaratarak unutulmaz olmak, böylesi önemli bir günde kimsede olmayan parçalarla öne çıkmak ve daha da önemlisi mutluluğunuzu ışıltısına yansıtan özgün parçalar taşımak için hemen şimdi Ema Jewellery düğün takı seti modellerini inceleyebilir, hayatınızdaki en önemlisi kişiyi, ailenize yeni katılacak olan gelin adayını veya kendinizi son derece mutlu kılabilirsiniz. Dilerseniz nişanlardan ve düğünlerden sonraki özel günlerde de bu eşsiz setleri bir arada veya parça parça kullanabilir, her bir tasarımı farklı kombinlerle birlikte ilerleyen günlerdeki kusursuz tarzınız için kullanabilirsiniz.