ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Baget Pırlanta Küpe

Pırlantalarda sıklıkla kullanılan baget tasarımlar taşın on dört farklı açıdan kesilmiş ve dikdörtgen form verilmiş halidir. Pırlanta taşının özel kesim işlemlerinden geçirilmesi ile elde edilen baget pırlanta küpe özel kesim elmaslar olarak da ifade edilir. Kesim şekli ile değişik bir görünüm kazanan pırlantalar Prizmatik bir yansıma ila göz alıcılık düzeyi artan bagetlerde ayna görüntüsü ortaya çıkar. Yuvarlak ve oval görünümlü pırlanta takılarda ise bu göz alıcı görünüm daha azdır. İstenen görünümü yakalayabilmek için model seçimlerinde doğru davranmak gerekir. Öncelikle tüm modeller güvenli ve profesyonel adreslerden satın alınmalıdır. Online alışverişlerde bu durum daha da fazla önem kazanır.

 

Göz alıcı baget küpe tasarımlarında farklı zevk ve tercihlere hitap eden noktalara yer verilir. Üretimde kullanılan pırlanta renk, kesim, karat ve berraklık gibi yönlerden birbirinden ayrılır. Genellikle pek çok kişi seçimlerinde yalnızca karata odaklanır. Ancak pırlantanın büyüklüğünü değil ağırlığını ifade eden karat tek başına yeterli bir ölçüt değildir. Baget küpe modelleri arasından karar verirken dört temel özelliğin en avantajlı olanlarını tercih etmek gerekir. Eğer daha ekonomik bir parça satın almak istiyorsanız daha düşük karatlı ve renk ile berraklık açıcından daha düz olan parçalara öncelik verebilirsiniz. Tüm modellerde pırlanta taşların kullanılması küpeyi kıymetli yapsa da bazı detaylar küpenin daha da değerlenmesine neden olur. Bunları önceden öğrenmek doğru karar vermenizi sağlar.

 

Baget Pırlanta Küpe Modelleri

Pırlantada en çok tercih edilen modellerden biri olan baget hem tekli hem de set olarak kullanılır. Dikdörtgen tasarımıyla üç boyutlu görünüme sahip olan bu takılara pırlantanın eşsiz görünümü de eklendiğinde estetik birer parçaya dönüşür. Özellikle baget küpe çeşitleri özel günlerde tüm dikkatleri üzerine çekecek detaylarla üretilir.

 

Baget küpe modelleri için kullanılan taşların ağırlığı, berraklığı ve rengi farklılık gösterebilir. Baget ya da farklı kesim pırlantalar satın alırken bu gibi özelliklerle ilgili önceden bilgi edinmenizde fayda vardır. Böylecehem model hem de kalite olarak en iyi pırlanta küpeye sahip olabilirsiniz.

 

Pırlanta severlerin hediyelik ya da kişisel kullanım için en çok ilgi gösterdikleri modeller arasında yuvarlak ve baget kesimli taşlardan meydana gelen çiçek şekli ile standart dikdörtgen kesimli baget küpe modelleri vardır. Daha özel ve özgün tarzlardan hoşlanıyorsanız altı adet baget pırlanta taşın etrafına dizili 126 yuvarlak pırlanta taşlarla hazırlanmış yıldız ve çiçek şekilli modellere göz atabilirsiniz. Baget pırlanta küpe çeşitlerinde daha sade ve estetik görünümlerden hoşlanıyorsanız klasik altı büyük ve etrafında küçük pırlanta taşların sıralanmış oluğu dikdörtgen kesimli küpeler sizin için en uygun seçim olacaktır. Tüm modellerde çok sayıda yuvarlak ve baget kesim taşlar kullanılır. Bunların titizlikle yerleştirilmesi ve her birinin uygun karata olması küpenin daha şık görünmesini sağlar.

 

Pırlanta Baget Küpe Nasıl Seçilir?

Orta kısmında büyük ve etrafında küçük pırlanta taşların birleştirilmesiyle oluşturulan baget pırlanta küpe görenleri kendine hayran bırakacak tasarımlara sahiptir. Küpelerin arka kısmında kullanılan klips kulağa kolayca takıp çıkarabilmenizi sağlar. Genellikle sallantılı olan bu küpeleri seçerken kulağınızla uyumlu olup olmamasına dikkat edebilirsiniz.

 

Baget küpe modelleri arasından size en uygun olanı seçerken yalnızca görünümüne göre karar vermemelisiniz. Küpelerde yüz şekli de önemli olup sallantılı küpeler özellikle kalp şeklindeki yüzler için daha şık bir görünüm verir. Pırlantaların hatları son derece keskin olduğundan küçük nokta şeklinde olanları bile seçseniz kendini kolayca belli edecektir. Burada önemli olan nokta pırlanta taşların berraklığı ve rengidir. Pırlanta taş ne kadar berrak olursa o kadar kıymetli hale gelecektir. Bunları anlayabilmek için pırlantayı bilgisine güvenebileceğiz adreslerden satın almanız tavsiye edilir. Doğrudan fiyata ve karata odaklanmak yerine berraklık ve renk gibi detaylara da dikkat ederek kusursuz seçimler yapabilirsiniz.

 

Baget küpe seçimi yaparken küpeyi kullanacağınız ortamı göz önünde bulundurabilirsiniz. Eğer özel günlerde kullanım için küpe arıyorsanız daha göz alıcı, gösterişli modelleri tercih edebilirsiniz. Gündelik tercihlerde genellikle sade fakat ışıltısı fazla olan tasarımlar daha sık tercih edilir. Modellerde seçeneklerin fazla olması daha doğru seçimler yapmanızı sağlayacaktır. Alacağınız pırlanta küpe ile sade bir kıyafeti gösterişli hale getirebilir ve kombininizi tamamlayabilirsiniz.

 

Baget Pırlanta Küpe Fiyatları

Kullanıcıların merak ettiği konulardan biri baget pırlanta küpe fiyatlarıdır. Modele göre fiyatlar değişmekte olup daima en uygun fiyatlar belirlenir. Özellikle internet mağazasına özgü yapılan farklı oranlarda indirimlerle alacağınız pırlantalar daha ekonomik hale gelir. Alacağınız küpenin tasarımı sadelikten gösterişliye doğru giderken fiyatlarda da yukarı yönlü artış olacaktır. Ayrıca fiyatlandırmada küpede kullanılan pırlanta taşın karatı, berraklığı, rengi ve kesimi de etkili olacaktır. Karat arttıkça, yüzük berrak hale geldikçe, pırlanta taş özel şekilde kesildiyse ya da az bulunan renklerde ise fiyat aralığı klasik modellere kıyasla daha da yükselecektir. İnternet mağazasında bu fiyatları sepette indirim fırsatlarıyla en düşük şekilde görmeniz mümkündür. Dönemsel olarak seçili ya da tüm modeller için yapılan indirimlerde ürünün kalitesinden hiçbir zaman ödün verilmez. Modeli ne olursa olsun tüm baget küpe çeşitleri birinci sınıf işçilik ile üretilmiştir ve kusursuz şekilde kullanıcıya teslim edilir. Bu sayede hediyelik olarak da satın aldığınız ürünlerde herhangi bir sorun çıkmayacak, sevdiğiniz kişi pırlanta küpesini gördüğünde unutulmaz bir mutluluk yaşayacaktır. Online mağazadan alacağınız ürünler özel hediye kutusunda gönderilecek olup sigortalı olarak kullanıcısına ulaştırılacaktır. Böylece satın alacağınız tüm baget küpe modelleri memnun edici olacak ve kullanıma hazır şekliyle adresinize teslim edilecektir. Tüm siparişlerde müşteri memnuniyeti esas alınır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR