ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Baget Pırlanta Kolye

Klasik takılara göre daha farklı bir görünüme sahip olan baget kesim pırlantalar aksesuarlara değişik bir hava katar. Prizmatik bir yapıda olması sayesinde daha göz kamaştırıcı bir görüntü sunar. Karat değerine ve diğer özelliklerine göre birbirinden ayrılan bu değerli takılar genellikle birden fazla küçük pırlanta küçük taşın bir araya gelmesiyle elde edilir. Ortada büyük etrafında küçük sıralı taşların bulunduğu şekil de en çok ilgi gören modeller arasında yer alır. Farklı tasarımların bulunması baget pırlanta kolye seçimlerinizde kolaylık sağlayacaktır. Kolyeler ilk bakışta dikkat çeken aksesuarlar olduğundan en özel modeli seçmeniz hayranlık uyandırır. Yuvarlak ya da oval kesimli kolye uçlarına alternatif olarak tercih edeceğiniz baget kolye kullanıcısını daha fazla memnun edecektir.

 

Baget kesimli pırlantalar netlik ve mükemmel bir görünüme sahiptir. Özellikle yüksek karatlı olan modeller usta ellerde üretildiğinde kusursuz hale kavuşur. Dikdörtgen şekli ile daha fazla dikkat çeken bu modeller günlük ya da özel günler için tercih edilir. Nişan, düğün, evlilik teklifi, yıldönümü hediyesi, sevgililer günü ve benzer günlerde iyi birer hediyelik de olabilir. Bu tür günler için hediye olarak baget pırlanta kolye seçerken hem sade hem de şık olan modellere öncelik verebilirsiniz. Sıra dışı güzelliği ile bu takılar sevdiğinizi mutlu etmenizi sağlayacaktır. İstediğiniz kaliteyi yakalayabilmeniz için pırlanta baget kolye şeklindeki takınızı güvenilir adresten satın almanız gerekir.

 

Baget Pırlanta Kolye Tasarımları

En beğenilen takılar arasında yer alan baget pırlanta kolye modelleri geniş alternatiflere sahiptir. Farklı ve yeni bir model olan bagetler kolyeden yüzüğe kadar her takıda özgün bir görünüm sunar. Bu nedenle hediye olarak da kullanımı yaygındır. Dikkat çekici bir güzelliği bulunan kolyelerde özellikle tek taş formunda olan küçük kolye uçları ilgi görür. Sade tarzıyla beğenilen bu kolyelere alternatif olarak gösterişli tasarımlar da vardır. Bu tür kolyelerle birlikte kullanabileceğiniz arkadan vidalı ve kulak memesine oturan formdaki küpeler şıklığınızı tamamlayacaktır. Modern bir yapıya sahip olan tasarımlarda klasik kesim daha fazla ön plandadır. Her yaştan insanın severek kullanabileceği bu modelleri online mağazadan inceleyebilirsiniz.

 

Baget kolye satın alırken kolyenin zincir uzunluğunun isteğinize uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Küçük kolye uçları için uzun zincirler seçmeniz kolyenin şıklığının azalmasına neden olabilir. Bunu önlemek adına kolye ucu ile zincir boyunun birbirine uyumlu olması gerekir. Kadınların klasik ya da spor tarz fark etmeksizin severek kullandığı pırlanta baget kolye modellerinde daha günlük stiller için standart dikdörtgen kesimli modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer aldığım model daha özel olsun istiyorsanız yıldız ya da çiçek şeklindeki tasarımları da inceleyebilirsiniz. Yeni bir tasarım olmasına karşın baget modellerde model alternatifi gün geçtikçe daha da artmakta ve bu sayede beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır.

 

Baget Pırlanta Kolye Fiyatları

Pırlanta takılar satın alırken fiyatları etkileyen birden fazla faktör vardır. Baget pırlanta kolye fiyatları için en önemli etken takıda kullanılan pırlantanın karatıdır. Pırlantanın değerini hesaplarken kullanılan taşın ağırlığını ifade eden karat esas alınır. Kolye haricinde küpe, bileklik, yüzük gibi takılar için de geçerli olan bu durum fiyatların modele göre değişmesine neden olur. Takı tasarlanırken uygulanan işçilik de fiyatlarda belirleyici rol oynar. Hassas ve titiz bir işçilik ile üretilebilen baget kolye çeşitlerinde fiyatların yüksek olmasındaki nedenlerden biri bu el işçiliğidir. Takılarda kullanılacak olan pırlanta taşların her biri uzman eksperler tarafından seçilir. Ardından bu taşlar özel laboraturlarda seçilerek bakımları yapılır ve işçiliğe hazır hale getirilir. Eğer uygun fiyatlı bir takı görürseniz bu nedenle fiyatını ve güvenilirliğini sorgulamanızda fayda vardır. Piyasada sıradan bir işçilik ile üretilen ve gerçek pırlanta olmayan sayısız ürün vardır. Bunlara karşı dikkatli olmak gerekir.

 

Pırlanta baget kolye fiyatları yüksek olmasına karşın internete özel memnun edici seviyededir. Siteye özgü yapılan indirimlerle beğendiğiniz modeli daha az bir bütçe ayırarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız her bir ürün garanti belgesi ile ve sigortalı olarak adresinize gönderilecektir. Aklınızda herhangi bir soru işareti kalmaması adına tüm ürün temini ve gönderimi ile ilgili süreç şeffaf şekilde yapılacaktır. Bu sayede kullanıcı memnuniyeti daima yüksektir.

 

Baget Pırlanta Kolye Özellikleri

Model seçeneklerinin geniş olması sayesinde herkesin kendi zevkine uygun baget pırlanta kolye ucu bulması mümkündür. Özel sipariş üzerine de yapılabilen bu kolyelerde eğer istediğiniz ürün mağazada mevcutsa aynı gün içerisinde kargo yapılır. Elde olmayan ve yeni üretilecek modeller için ise en geç yedi iş günü içinde üretim gerçekleşerek kolye kargoya verilir. Sipariş ettiğiniz her bir kolye özel hediye kutusunda gönderilir. Kadınları mutlu edecek şekilde tasarlanan kolyelerde irili ufaklı pırlanta taşlar kullanılır. Taş büyüdükçe maliyeti de artacağından herkes kendi belirlediği fiyat aralığına giren modeli internet mağazasından kolayca bulabilir. Çiçekli ve klasik köşeli kesim baget kolye tasarımları genellikle ekonomik ve şık olması nedeniyle daha fazla tercih edilir.

 

Her bir modele göre uygun pırlanta taşlar özenle seçilir. Gerçek ve doğal taşlar kullanılarak üretilen modellerin tamamı sertifikalıdır. Pırlanta takı alışverişi yaparken sertifika olmazsa olmazlar arasında yer alır. Özel hazırlanan sertifikada pırlanta takıya ait detaylı bilgiler yer alır. Özel kutusunda ve uluslar arası standartlara uygun üretim sonucunda kullanıcısına teslim edilen ürünlerde zariflik daima ön plandadır. Pırlanta baget kolye sipariş ederken online mağazaya özel ürün karşılaştırma imkanınız da vardır. Eğer siparişi internet üzerinden vermek zahmetli geliyorsa telefonla sipariş olanağı da mevcuttur. Yapacağınız tüm alışverişlerde kargo bedava kampanyası geçerlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR